Bu serverin kişi kapesitesi ne kadar yaw oyuna girioyorum o kadar kişi yok fakat girmesi 1 saat sürüyor. :? :? :?:

yhaw her ikiside var 1 saat oldu deniyo hala giremedim bi sabah girdim bu ne yahw billet vip acc alsın diemi uğrasıolar böle yparak daha çok kişi kzanamaslarki :? :x

Söle saat 8-9 olsun veletler cıkar bazı netler kpanıyo yadaa çocuk almıo da o saate kdr :D

Windy

oto enter çözüm değil en güzeli telefon xD oyundan atıyo koyuyorum teli enter ın üstüne gidiyorum işimi yapıyorum geliyorum aaa bide bakmışım oyundayım :)

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Ne 1 saati!? Ben sabah maça gittim. [Basket maçım vardı da Beşiktaş'ta :lol:] Saat 8:00 gibiydi. Dönüşüm gece yarısı 1:30. Kutlamalar falan da var içinde. Girmeye çalışıyor. Ama en olmaz zamanda girer. Server list 1140 kişi var derken oyuna girdim :!: Yani giriş zamanın belirsiz :P

dün gece saat 4 de fulldü serverlist öyle gösteriyodu bi kaç kez denedim sonra bıraktım :D

Bu soruna bir cözüm varmı yaw bu ne oto enter bile olmuyor bnce kişi sayısıyla alakalı değil gece 4 te diyosun normal sro bile populated oluo yhaw :twisted: var bi şey ama :evil:
neyse czm bulan yassın yhaw olmuyo böyle

bir cözüm bulan yokmu yaw oto enter fln işe yaramıo bu ne yaw private server bi girmesi zor o da ölüm dayanılmıo bu :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :evil: :evil: :evil: :x

Yukarı Alt