Ya ÜyeLik KapaLı Lütfen FazLa Charı OLan BenimLe irtiBata Geçsin Lütfen KardeşLerim :( {h-a-y-a-t-b-e-r-b-a-t @ hotmail . com }

Hyr kaPalı ÜyeLik FazLa charı OLan Lütfen Cvp versin :(:(:( h-a-y-a-t-b-e-r-b-a-t @ hotmail . com lütfen :(

Acil Cevappppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp:SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

ÜyeLik ALımı Yakında AcıLacaq Ama Ben Oyuna Girmek İstiorm Cok Sevdim bu Oyunu Yhaa :( kardeŞlerim FazLa üyeLigi OLan Lütfen EKLesin Lütfen h-a-y-a-t-b-e-r-b-a-t @ hotmail . com

ya artiq vala biktim kotami parcaladi bu eevdekilerle papaz olduq ama üyelik kapali diyor cildirmak eldde deil :S garibana herkez vurmak zorundami acaba ''' Fazla Üyeligi Olan Varsa Cok Büyük Sevap Etmiş OLursunuz Bende Extraloob Bun Cocuguyum Msn Adresimi Veriyorum Ltven mailto:[email protected]

ya artiq vala biktim kotami parcaladi bu eevdekilerle papaz olduq ama üyelik kapali diyor cildirmak eldde deil :S garibana herkez vurmak zorundami acaba ''' Fazla Üyeligi Olan Varsa Cok Büyük Sevap Etmiş OLursunuz Bende Extraloob Bun Cocuguyum Msn Adresimi Veriyorum Ltven mailto:[email protected]

aga sayfa gözükmüyo neden
mahkeme kararıyla kapalı diyo
ne zaman açılır

Yukarı Alt