Ecsro'yu yeni yüklüyorum şu an arkadaşlarım dediki ecsro yu yüklediginde kurarken we oynarken felan anti virüs ü sil dediler siz siliyomusunuz..? :?:

Bullguard kullanıyorum. Normalde her şeyde uyarı veren bir program. Benim anti-virüs bile sorun çıkarmadıysa diğerleri de çıkarmaz diye düşünüyorum. Ayrıca ben ecsro yu nod32 yüklü bir bilgisayara da kurdum, orada da sorun çıkarmadı. Sen bir dene olmazsa anti-virüsü kapat öyle kur.

ne yapalım artıq senin dedigin gibi yapacaz yada benimki oyarı werirse nod32 kullancam artıq..

anti virüs kullanmayıncada trojen felan war off ya offf bi şu ecsro yu kuramadım oynayamadım :cry:

Su an ecsroyu oynayan yarı kısı de vırus ler var clıentten kaynaklanan bısı ama bende almadım hata cunku vırus programı kullnamıorum

bak bende avast var trojen buluyor clientte ve auto potta ben sağ tıklayıp sağlayıcıyı duraklat diyip standar kalkanı kapatıyorum ve hata vermiyor!

bende virüssüz client var siteye koyıyım istersen.(bu arada avast! kullanıyorum) ve bişi çıkmıyo bu clientle

sro addition un setupunndaki auto pot virüslü, uninstall.exe de de trojan var dedi nod32 ama o başka yerden de bulaşmış olabilir. Ama yükledikten sonra masaüstünde çıkan oto potu silin! virüslü.

antivirüsü silmelerinin nedeni genellikle update ederken lag yapması bende aynı problemi yaşıyordum ve avastı sildim fakat onun haricinde escroyu etkileyen birşey göremedim..

Yukarı Alt