ewt arkadaşlar ecsro(fembria)'ya 90 lv geldi 90 lv silahlar geldi belkide yakında 100 lvde gelicek peki herkezin şikayetçi olduğu bir durum var skill 100 lv geldimi bu skiller yine 70de kalcak Tmm uplanması 90a kdrda sıkıo arkadaş aynı skiller bi saatten sonra skill sorunu geçtikten sonra ??? hatası ewt bu ekran kartı hatası bazıları data diolar bazıları media dam 2sinide indiriyo yine aynı hata düşünsene adam potunu alamıo zar grio zart ?? hatası bnce çıldıramamak elden deil bazı arkadaşkarımız skilleri editlemeye çalıştı şahsen ondada bi gelişme göremedim yok link krık yoq bozuk çıktı açılmıo gbi nedenler bnce buna bi çözüm gereq ama çalışan yoq ewt bnm fikirlerim bular sizlerinde yorumunu bekliyorum

ya öyle bi türkçe kullanmışsın ki ! hiç bi noktalama işareti yok,hiç bişey anlamadım,lütfen bidaha düzenler misin ?

ya arkadaşlar oyunda sorun yok sorun ekran kartı ve remdedir ben pc değiştirdim sorun bitti (3GB REM 2.7 İŞLEMCİ 1GB EKRAN KARTI ) BUNLAR OLSUN SORUN YOK PC DE HADİ KOLAY GELSİN İYİ KASMALAR

Ya cıldıracam artıq küfür edecem haaa 1 aydır aynı haata oyuna girerken pota basıorm yine kurtarıom azda olsa ama potları yerden toplamak zorunda kalıorm yeter lan 2 gb ekran kardı 2 gb rem war aq bole hayatın BEZDİM ULANNN 1 aydır bakıorm hiçbir forum sitesi adam ggibi yazmams biri der media oburu data arkadasm hepsi tamammm Sorunun oyunda oldugundan hiç olmadıgım kadar eminim artık bee

Ya bi sornda bnde var.Ecsroya giriyorum Deneyemiyorum Disconet verio yeni data ve media pk. yıda yptım ama olmuyor.Yardımcı olrsanz Sevinrim şimdiden saoln!

Yukarı Alt