bence roc mt quest bug düzeltilmiş medialar servere göre ayarlanıyordur yani o dosyalar servere aktarılıyordur ama emin diğilim sadece bir fikir

Belkide siteyi gene Hacklediler herkese mediaPk2 indirmesini istemişler mediaPk2 lerin içinde Trojan felan olabilir çok saçma geldi MediaPk2 indirmeyenlerin çarlar block :S saçmaa Server check de benceeee

isrodada olduğu gibi media pk2 edit yasaklanmış indirmenin mecbur olmasının sebebide roc mt quest bugları giderilmiş diyor(GM ne yazdıysa onu diyorum valla)

temiz tabi ya virüstotale upload edin isterseniz gm yayınladı sonuçta
server neden kapalı bilmiyorum ama media.pk2 virüslü diğildir

WeAre

Buralıyım
yine kapandı yine cins cins teori ler kurmaya başlamışsınız bu serverin bakıma ihtiyacı var yoksa çökecek 2 dk bir dc vermesi nun kanıtı oynamayın 1 kaç gün ölürmüsünüz

deepdevilll demiş ki:
yine kapandı yine cins cins teori ler kurmaya başlamışsınız bu serverin bakıma ihtiyacı var yoksa çökecek 2 dk bir dc vermesi nun kanıtı oynamayın 1 kaç gün ölürmüsünüz

Katılıyorum :D

WeAre

Buralıyım
c.s 1.6 online serverler çok eğlenceli zaman geçirmek isteyenler gidin oynayın

beyler gm Yeni mediaPk2 Fembira felan bişeyler demiş ingilizcem iyi değil anlamadım

A new ECSRO server, fembria, will open.
It's equal to the first ECSRO server (same rates; you can play without a donation).

The Media.pk2 (the ip) and the registration page will be released soon.
Have fun with this new server.

Yukarı Alt