Arkadaşlar Ecsro'da 54Lv Full Str Blader charımı 24+ aşağıda belirttiğim charlardan biriyle takas etmek veya ISRO'da 15m karşılığı satmak istiyorum.Resim henüz mevcut değil.En kısa zamanda eklenecektir.Char bilgileri:

52+5 Blade
52+3 Shield
7 Degree Garment Set (Hiçbiri NPC değil.)
Charda 50 M para
Şifre değiştirmek için e-mail adresi mevcuttur
Char Hiçbir job yapmamıştır.
Charda 1 tane 28 lv Sos necklace
2 sayfa item (yerden düşen vs.)
Gelecekte kullanılacak birkaç item
Tüm Job Kıyafetleri (1 m Liklerden )
3 sayfaya yakın , 2.5 sayfa elixir
FULL STR

Skiller

Bicheon 54Lv
Fire 37Lv
Cold 33Lv
Lightning 20Lv
El Imbuesi Firedır

İstenen Char ;

24+ Full Str Rogue , Full Int Nuker , Full Str Glavier , Full Str Two Handed Sword veya Full Str Chinese Bow.
54Lv Full Str Blader charıma karşılık bu charlardan birini istiyorum.Charın Lvını düşük tutmamın sebebi İçinde iyi para olmasını istemem. Charı 3-4 m ile birlikte takas etmek istiyorum.Vereceğiniz char nuker ise farmlı olması tercihimdir.Başka bilgi istiyorsanız topic altında sorabilirsiniz.

Takasa gelince ;
Elden şahitlerle yapılacaktır.

Not:Ben şimdilik şehir dışındayım.Sorularınızı C4HellFire_ elinden geldiği kdr yanıtlayacaktır.

Saygılarımla;

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Chardan bi görünüş birde skillerden bir resim ile daha güzel bir konu haline getirip takasıı kolay hale getirirsin.Resimleri bekliyoruz.

Leo

rank8
Alone sarkolata yazlıkta.Orda internet yok.Bunuda internet cafeye gidip yazmış galiba.Dönünce koyar merak etme..

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
cano94ato demiş ki:
elden derken site den olsun bence msn den moderatör şahitliği ile ne dersin?
Niye moderatörler şahit oluyor? Eğer bir sakatlık çıkarsa bizden mi sorulacak? Bunun için özel bir topic var zaten.

walla bende 30 lvl full str glavie war ustu 4 dg sos bankada 32+3 sos elinde 24+3 sos war ustunde 1 .5 m para falan ama takas etmem :D vip olup 1 lvl olsa direk veririmde oyuna giremedikten sonra ne isime yarar 54 lvl char :(

Yukarı Alt