1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Ece Ajandası 100 Yaşında !


 1. Chorus

  Chorus Admin

  Kayıt:
  6 Şubat 2007
  Mesajlar:
  333.451
  Beğenilen Mesajlar:
  361
  Ödül Puanları:
  83
  Şehir:
  Taksim/IST.

  Ece Ajandası 100 Yaşında !


  [​IMG]


  resmi sitesi ;
  http://www.eceajandasi.com/

  Ece Ajandası Hakkında:
  2. Meşrutiyetin, liberalizm rüzgarlarının estiği dönemlerde genç girişimci Mehmet Sadık Efendi 1910 yılında bugünkü anlamı günlük – andıç olan ilk “muhtıra”larını yayınlamaya başladı.
  Osmanlıca yayınlanan ajandalar Balkan Harbi, 1. Dünya Savaşlı ve Kurtuluş Savaşı süresince yayınlarını aksatmadan sürdürdü. M. Sadık, “Harf Devrimi”yle birlikte ajandaları Latin harfleriyle yayınlamaya başladı. “Kağıtçı” soyadını da isminin sonuna ekleyen; M.Sadık Kağıtçı; çağdaşlaşma adına yapılan devrimlerle hızlı bir dönüşüm yaşayan Türkiye,“Muasır Medeniyetler Seviyesi”nin bir göstergesi olarak Avrupa güzeli seçilen Keriman Halis’in anısına ajandalara da ECE adını verdi. II. Dünya savaşının kıtlık yıllarında da çıkmaya devam eden ECE'lerde, işletmenin bayrağını babasından devralan Mürteza Sadık Kağıtçı dönemi, tesisleşme adına yatırımların yapıldığı, yeniliklerin uygulandığı ve sektörel liderliğin pekiştiği yıllar olarak geçti. Ajandanın yüzüncü yılına hazırlanıldığı bu dönemde 3. kuşak aileleri görevi devraldı.


  Ece Ajandası, 100. yıla özel koleksiyonunu çıkardı ;

  Ece Ajandası 100. yılında da farklı renk ve çeşitlerden oluşan 2010 ajanda koleksiyonunu kırtasiyecilerde; yıllardır tutkunu olan takipçilerinin beğenisine sundu. Ajanda sektörünün en önemli markalarından biri olan Ece Ajandası, kuruluşunun 100. yılını, bu yıla özel tasarımlarla kutlayacak.


  Ece Ajandası’nın 2010 koleksiyonu; klasik ürünlerinin yanı sıra, 30 çeşit özel ürünle, altı farklı renkten oluşan seçeneklerden oluşuyor. Masa, çanta ve cep kullanımı için üretilen bu özel ajandalar, tüketicilerin haftalık ve günlük ajanda ihtiyaçlarını karşılarken farklı zevklere ve kişisel tercihlere hitap edecek.
   
 2. GreenPearL

  GreenPearL Bilgiliyim

  Kayıt:
  1 Eylül 2009
  Mesajlar:
  1.946
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  Wayy Bee Helal Olsun Cumhuriyettende Önce KuruLmuş valla helal olsun kutlarım :)
   
 3. Unforgiven

  Unforgiven rank8

  Kayıt:
  13 Temmuz 2009
  Mesajlar:
  3.506
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  ne diyelim gratz
   
 4. Chorus

  Chorus Admin

  Kayıt:
  6 Şubat 2007
  Mesajlar:
  333.451
  Beğenilen Mesajlar:
  361
  Ödül Puanları:
  83
  Şehir:
  Taksim/IST.

  siteleri çok güzel kullanılışlı aslında iyi bir doğum günü hediyesi olur bunlar güzel bir ajanda bir de not defteri Ece marka toplam 25 TL ve kargo ile adresine teslim ben çok beğendim ^^