talha_ demiş ki:
iyi güzelde bunların hepsine spmi dayanır :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
sanki joymax bize werdigi 1 limit warda sp mi dayanır diosun!
yenisin annadık! 80de 9gap farm yap bakıım hatta bıkma usanma hep yap sklmazsan (ki bn sklmam :lol:) 90lvlin farmını ble smdiden bitrrsin :lolmuch:

Bende Neptunde 2int 1str hybird char actım

Skıller birbirine yakın ama bnm el yakmam fire ve karekter heuksal skıllerini kullanacagı icin fire ın ustundede durmak sart

Ornek olarak phy damage veren skılı vermek sart sonucta phy atak verıceksın heuksal skilleriyle bence light 2. planda olmalı...

ebri demiş ki:
ilker98 demiş ki:
Bnm aklımdaki Char modelini yapmışsın eline sağlık Çok sağlam Char olur düşüncesindeyyimmm
dusunceden de ote bu yhaw hakktten super oluor :lol:
1Kaç skili fazla yapmışın ama gerçekten Ozman bomba charımız olcak bende aynı tür bi char yapıorum..Su finaller geçsin bi Yaza 80 Yaparım büyük ihtimal..

OoNeverMoreoO demiş ki:
Bende Neptunde 2int 1str hybird char actım

Skıller birbirine yakın ama bnm el yakmam fire ve karekter heuksal skıllerini kullanacagı icin fire ın ustundede durmak sart

Ornek olarak phy damage veren skılı vermek sart sonucta phy atak verıceksın heuksal skilleriyle bence light 2. planda olmalı...
senn dedigin 2e1 icin ufak 1 + ama 5-1 gibi agır intli bir chara weya full ya da 7-1e light olmak zorunda hem int agırlıklı charlarda phy wurmuo imbue damagenn gucunu arttırıo! bunuda dkkate al her nekadar 2e1de olsa light yne olmalı cnku dgru dusurst savnma yapabilmek lasm!
ilker98 demiş ki:
ebri demiş ki:
ilker98 demiş ki:
Bnm aklımdaki Char modelini yapmışsın eline sağlık Çok sağlam Char olur düşüncesindeyyimmm
dusunceden de ote bu yhaw hakktten super oluor :lol:
1Kaç skili fazla yapmışın ama gerçekten Ozman bomba charımız olcak bende aynı tür bi char yapıorum..Su finaller geçsin bi Yaza 80 Yaparım büyük ihtimal..
hangi skill fasla???

ilker98 demiş ki:
İşaretlediğim skillere gerek yok kanımca...

lion shot'a diilde hueksaldaki silldigine katılıorum! resmler yoktu siteden almıstım bende olsa olur dedm pvpde nuke yerne dizili 1 sırada sadce hueksal sklleri warken uzaktan işe yarar die kapatmaya calıstım Razz

just_life demiş ki:
El yakma elektirik değil fire olması lasım tabi bu benim favorim :lol:
sen takıl boswer fire dewam et! 1 nuke at sonra yat senn tercihin oyun zevk meselesi :lol:

80 için ; cold 60 fire80 heuksal80 ligh 80 olmalı... 90 sınırı için ise cold60 fire60 heuksal90 ligh 90.. neden diceksiniz 60 lvlda snow shield %40 damage önlüyor. fire da 60 olduğu zaman birçok buff up lanabilir. ayrıca pasif ve 6 kere uplanmış olur.. fire nuke ları kullanılmaz ama buffları bence önemli.. Ebri kardeşimizinde düşüncesi mantıklı zaten heuksalda fanning spear var .. ordan mag. defence alabilir.. neyse tercih sizin .. her türlü güzel .. 5/1 den şaşmamak lazım.. extraokk

Aybar demiş ki:
80 için ; cold 60 fire80 heuksal80 ligh 80 olmalı... 90 sınırı için ise cold60 fire60 heuksal90 ligh 90.. neden diceksiniz 60 lvlda snow shield %40 damage önlüyor. fire da 60 olduğu zaman birçok buff up lanabilir. ayrıca pasif ve 6 kere uplanmış olur.. fire nuke ları kullanılmaz ama buffları bence önemli.. Ebri kardeşimizinde düşüncesi mantıklı zaten heuksalda fanning spear var .. ordan mag. defence alabilir.. neyse tercih sizin .. her türlü güzel .. 5/1 den şaşmamak lazım.. extraokk
eyw da ha 30 fire ha 60 fire arada fasla buff farkı yok ugrasmaya degmez!
snow shielde bakma sadce aradaki yazılarda yazdım %40 60ta tmm 90da %53 ama phy def die bsy war :lol: 60ta 82 90da 264phy def sen dusun artık! fireden 1az phy buff 1az mag def 1 az da reduce alcam die 182 phy def + %13 snowu cope atamam Wink kahvekeyfi

ebri demiş ki:
Aybar demiş ki:
eyw da ha 30 fire ha 60 fire arada fasla buff farkı yok ugrasmaya degmez!
snow shielde bakma sadce aradaki yazılarda yazdım %40 60ta tmm 90da %53 ama phy def die bsy war :lol: 60ta 82 90da 264phy def sen dusun artık! fireden 1az phy buff 1az mag def 1 az da reduce alcam die 182 phy def + %13 snowu cope atamam Wink kahvekeyfi
Aynen Katılıyorum Cold İlerledikçe werdiği Defansta Mükemmel oluoyor..Ebri kardeşimiz Baya araştırmış..Kafadan Char söylemio extraokk extraokk

ilker98 demiş ki:
Aynen Katılıyorum Cold İlerledikçe werdiği Defansta Mükemmel oluoyor..Ebri kardeşimiz Baya araştırmış..Kafadan Char söylemio extraokk extraokk
yani arastırmadan dogrulugundan emn olmadan birsey yapılmaz :) once rakamlar ogrenilir snrada yerine duzgunce dizilir Razz :lol:
bu rehberi yapanlar pişman olmazlar okdar dieyim Wink

ilk olarak rehber olarak saol forumdaki ilk mesajım :lol:

benim 4 sorum olucak

1)80 lvlda 90 değilde 80 lvlda yaklaşık kaç canımız olur?

2)full str bowman mı daha iyi yoksa 5-1 melez heuksal mı?

3)80 veya 90 lvlda full str rogueler bizi tek vuruşa alır mı?

4)fire'ı 30 yapcağımıza onu silipte bladerın yatır batır skili yada başka birşey açsak daha iyi olmaz mı benim düşüncem 30 lvl fire'ın bize pek yarar sağlamayacağı onun yerine bladerdan yatırma skilli yada force'u açabiliriz

lütfen cevabını en kısa sürede bildir

xevill12 demiş ki:
ilk olarak rehber olarak saol forumdaki ilk mesajım :D

benim 4 sorum olucak

1)80 lvlda 90 değilde 80 lvlda yaklaşık kaç canımız olur?

2)full str bowman mı daha iyi yoksa 5-1 melez heuksal mı?

3)80 veya 90 lvlda full str rogueler bizi tek vuruşa alır mı?

4)fire'ı 30 yapcağımıza onu silipte bladerın yatır batır skili yada başka birşey açsak daha iyi olmaz mı benim düşüncem 30 lvl fire'ın bize pek yarar sağlamayacağı onun yerine bladerdan yatırma skilli yada force'u açabiliriz

lütfen cevabını en kısa sürede bildir
oss calısmaları yuzunden ugrayamıodum 1 bakıyım dedm iiki bkmısım bklettgm icin k.bkma :)

1- 12-12.5 k hp oluor tbi 1 suru sey gelmiş pre plus kostmler falan artadablir
2-full str bowman daha iidir tbi :) ama zevk meselesi
3-eu charının getirisidir atabilir ama snowla kmse tek atamaz mrak etme
4-buda sana kalmıs bsy ama 30lvlde kmi yatırır bilmiorum :)) skill hueksal yani direk dalıcan karsındaki yatrdıında yannda 1 kalkan olsun onu takarsın yerdeyken falan oyle yani sword al 30 lvl bich ile yatr falan hem damagede wurmaz ugras dur zor iş :)
işine yarar ins :)

Devir Nuker Devri Konu Açılış tarihide baya eski zaten.Çok Şeyler Değişti Konu Güncelle Pls !

Yukarı Alt