Lews kardeşim anlat şu konuyu kulun kölen olam.Yada fazla parası olanlar:ben bir paypal hesabı açsam ona para aktarımı yapabilir misiniz?

bi arkadaşım çok güzel açıklayarak mail ile anlatmıştı bana da.. isteyenler mail adreslerini öm ile yollasn,atayım o mail'i..

1.ADIM

PayPAL Hesabi Almak

www.paypal.com PayPAL in sitesine giriyoruz ve SignUP yazisina tikliyoruz...

1.Adimda email adresi haric butun bilgileri sallayabilirsiniz.. Ama e-mail adresini dogru yazin yoksa hem hesabini aktive edemezsiniz hemde asil yontemden yararlanamazsınız.

Burada 2.asamada karsiniza kredi karti bilgileri gelecektir.. Pencerede üstteki PayPAL logosuna tiklayin ve kayitin 2.asamasinda kayittan cikin...

sonra e-mail adresinizden doğrulamayi yapin.. PayPAL a yeni hesabinizla giris yapabiliyorsaniz bu adimi artik gecebiliriz...

2.ADIM

Bize Para Saglayacak Reklam Sistemine Kayit olma...
http://www.bux3.com/?r=naber Sisteme girip altta Join NOW yazisina tiklayip karsimiza gelen forumu dolduruyoruz... PayPAL e-mail adresi kismina paypal'a kaydolurken verdigimiz adresi yazmayi unutmayin.. email adresi doğrulamasinida yapmamiz gerekecegi icin email adresimizi yanlis vermeyelim... REFERRER kısmında naber yazmalı :mrgreen:

@mail doğrulamasini yaptiktan sonra 3.adima gecelim...

3.ADIM

Sisteme giris... Tekrar sitemize girip Login oluyoruz ve Browse Ads yada Surf Ads Yazisina tikliyoruz... Karsimiza gelen Linklere tikliyoruz. Hemen Linkler gozukmeyebilir daha sonra tekrar denersiniz. Bir pencere ile yeni bir site aciliyor site tam acilinca ustteki sayac saymaya basliyor 30sn sonra DONE $ yazısı cikinca pencereyi kapatabiliriz.

Sonra girdigimiz linkin uzerinde 24 saatligine bir cizik cikacak 24saat sonra o linke tekrar tiklayabiliriz...

Bu sekilde butun linklere tikliyoruz ve gunluk bir miktar para kazaniyoruz..

kazandigimiz paraya My Stats butonundan bakabiliriz...

kazanimimiz 10$ olduğunda burada CAshOut a tikliyoruz ve Convert to Cash via PayPal linkine tikliyoruz

VE Bu sayede PayPal Hesabimiza 10$ yatmis oluyor..

Çok sevdiğim Alpaslan Abi'mden alıntıdır..

heheh evet, ismim naber :lol: ..

ayrıca, siteye aykırı mı böyle şeyler tam bilmiyorum.. ama kendi cebime atılıcak bi para değil, haydan gelip huya gidicek bir para..

bux.to dan 10dolar yapmıştım yatmadı para 1 ay oldu. Bunda Yatıyormu kesin ?

baris1992 demiş ki:
bux.to dan 10dolar yapmıştım yatmadı para 1 ay oldu. Bunda Yatıyormu kesin ?
bilmiyorum, tek başıma 3.6 yapabildim ben de uzun zamandır :mrgreen: .. ama bikaç dakka uğraşarak kolayca alabilirsek VIP olayını easy2 için çok bomba olur..

Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

bunlar paypal'dı ya , ne ara alert oldular töbe töbeeeeeeeeee... özür diliyorum..

benden bu kadar Rolling Eyes .. başka fikri olan ?

ben bari bu hafta sonu kasıyım şu AW yi bildiğim tek paypal çıkış veren site o :/

hem sp alırım hem silk hemde ip :)

mayhemm demiş ki:
ben bari bu hafta sonu kasıyım şu AW yi bildiğim tek paypal çıkış veren site o :/

hem sp alırım hem silk hemde ip :)
üye olanlara 1 kez site veren bi site ne kadar güvenilirdir bilemiyorum Rolling Eyes .. ama denemekte fayda var tabi..

Yukarı Alt