geçmişte arkadaşımızın farm charını çaldığım ve burağın charının çalınmasına yardımcı olduğum için özür diliyorum herkesten. amacın onun guildini dağıtmaktı. Herkes Hata yapar. bende bunun farkına vardım.

cok ucuz oyunlar bunlar yazık.. bu adam adının lekelenceğini bile bile bunu neden yazsın?
bırak bu işleri burak oyununu oyna az delikanlı ol...

isitiyorsan yazana küfür edelim burak ne dersin...
çok mu şereflisin ozaman görelim seni

ayrıca burak efendi guild dagıtma ugraları ile sen daha yakından ilgilenirsin. okadar şerefli bi arkadasssınki bi zamanalr bandit i elinden almıyalaım ie guild deki çocukları gecenin bi yarısı ewinden rahatsız edecek kadar şereflisin.

zaten sen anca yazıları okuyup çıakrsın baska bişi yapamzsın. görecez seni de cumartesinden sonra. ozaman ne yapacaksın zaten kumda oynuyordun. artık gider bi taş bulursun. yada memati baş ne farkeder.

haklısın abi bu adam anca klavye delikanlısı.. agzı iyi laf yapıyor ama kafası basmıo.
karalama yaptı inanan olmadı bukadar itimat görüo serverda herkes yine bizim yanımızda

aynen abi caldıgım charı niye geri vereyim salakmıyım ben char hala burakta taxi ceksin diye ablasına verdigi chardan masterlıgı alıyor ve taxi cekilmesi icin verdigi charda 5b para varmıs olaya bak sen abi sen

ADMİNLER NERDE? BU HECKLENMİS ACOUNTLARI BANLAYIP ACILAN KONULAR SİLİNMİCEK Mİ ? GEREGİNİ YAPICAS DİYORSUNUZ AMA YAPILAN BİRSEYİ GÖREMEDİK DAHA LAF VAR İCRAAT YOK...

bu site böyle ataberk xD 77978787899milyon post bile olsa adam olmaz bu site :D allah bilir ne zaman görcekler bu postu xD

Yukarı Alt