|By|KiDnArUt| demiş ki:
ßakın ArkadaşLar ßu Olayın ßen Size Gerçek Yuzunu anLatayım Tabiki ßu İşi ßilen ßirinin Eline Geçerde ßilgileriniz Böyle ßirşey Olur. Diyer İnsanlar Adına ßir Şey Diyemem ßen ßu Olayı Şahsen Yaşadım 2 Defa Kimseye Ve Kımseye Kesınlıkle Tavsiye Etmiyorum Guvenmedıgınız Tanımadıgınız Şahışlardan almayınız. ßurda Herkesin Ne Oldugu ßilinmez ßelkide Guvenılır ßir İnsandır ßazı arkadaşlarımızın ßu Şekilde Çarı Vardır ßelkide sırf ßunun Yuzune Satamıyordur Vs.. ama Yapcak ßişe yok ßu Konuda Ya Guvendıgın Olcak Ya Guvendıgın... Şimdi GeLelim Olayın İç Yuzune ßen ßu İşle 4 ay Uğraştım Halende aklıma Düştükce ßakıyorum Bu Topicde ßir Konu açmıştım ama Kimse İnamamıştı Deneye ßilirsiniz

Şımdı ßu Şahsın Sizin Çarınızı alması İçin

1 ) İD
2) Gs
3) Mail Adresi

ßilmesi Gerekmektedir.
Joymax ßu İşi Yaparken ßelki ßilenleriniz Varsa Datadan Login Olurken Girmiş Oldugun İd Ve Gs ßölumunu Page64 İle Kodlamış Bu KOdu ßir çok Sitede Çözmek Mumkun Şimdi ßir örnek İle Elimden Geldigi Kadar anlayacagınız Şekilde anlatayım

https://www.joymax.com/portal/Joymax_Front.jmx?workURL=https://membercp.joymax.com//member/emailCertifyOn_Step_032.jmx?emailCertkey=MTE1MzM4OvR8e2lkbmFydXQxfGhhb1sfggfcmtpcmFuMjdAaG90bWFpbC5jb218L21lbWJlci9tZW1iZXJfbWFuYWdlMi5qbXg=
Joymax a Şifre Degiştirme İşleminde Girilen Link ßu Link Size Gondermiş Oldugu Vc Codunun ßulunmuş OLdugu alandakı Link adresi

Bu Mail adresindeki Linki Direk tıkladıgımızda Farkındaysanız Sizi joymax Şifre Degiştirme Bölumune Yönlendırıyor Tabi ßurda ßir Kaç Kod İle Oynama Yapıyoruz örnek emailcertifyon_step_032 Bölümünde

Şimdi Gelelim Esas Kod alanına

Bu Kısımda ßulunan Kod

fGtpZG5hcnV0MXxjZW1vY2FuXzI3QGhvdG1haWwuY29tfC9tZW1iZXIvZWRpdF9wYXNzd29yZDMuam14

ßizim İdimizi Mail adresimizi İçermekte Yanı Şu Şekilde

|buraya-charın-idsini-yazacan|[email protected]|/member/edit_password3.jmx

Bu Kısımları Kendimize Göre Editleyip Base 64 Koduna Çevirim Linkimize ekledigimizde ßizi Direk Şifre Degiştirme Alanına yonlendircektir

ßu İşlem 3 Aşamadan Oluşmaktadır

Dikkat Ederseniz Soyulan Çarların Maile Vc Kodu Gonderilmeden Soyma İşlemi Gerçekleşmiştir

ßen 2. aşamaya Kadar Geldim Gerisini Çözemedim ßenden ßukadar. Dikkat Ediniz KoLay GeLsin Kimse Yanlış anlamsın ßöyLe Şeylerle Uğraşmak Hırsızlıgın En ßuyugudur..
Doğruluğu kesin mi? E-mail korumalı charım çalındı bu yolla charımı geri alabilir miyim?

Yazımı İyi Oku Doğrulugu Kesin ama ßen 3. Aşamaya Gelemedim Yani Beceremedim Bu Yolla Çalıyor Kım Yapıyorsa ßu İşi

|By|KiDnArUt| demiş ki:
Yazımı İyi Oku Doğrulugu Kesin ama ßen 3. Aşamaya Gelemedim Yani Beceremedim Bu Yolla Çalıyor Kım Yapıyorsa ßu İşi
Koddu moddu hiç beceremiyorum valla... daral: Yardım edebilecek biri varsa çok sevinirim soru:

Mail adresini oluşturan adam oluşturma tarihini son giriş tarihini nickini cartını curtunu yazıyo geri alabiliyor o nolucak ?

The47

Bilgiliyim
_TurkuaZ demiş ki:
Mail adresini oluşturan adam oluşturma tarihini son giriş tarihini nickini cartını curtunu yazıyo geri alabiliyor o nolucak ?
ilk bilgilerini bilen kişi her türlü geri alır o konuda yapacak bişey yok malesef.

Yukarı Alt