Spa demiş ki:
Tamam bro neyse boşver gidenle gidilmiyor. Gidenin yeri dolar :D

Boşverle gitmiyorum sen merak etme :wink1:

Sadece haklısın çalınmış olabilir geçmiş olsun sadece konunun adı sanki bir kesinlik burda 10 insan olmaz derken siz oluyor diyorsunuz neyse size kalmış genede geçmiş olsun ...

Ya neyini uzatıyorsun Alihan!? Adamla takas et istersen bilgisayarını formatla istediğin yeri istedğin deliği deiş anlarsın :wink1:

o görünce umarım gereğini yapar çünkü belki ben yarın bu siteden birine email korumalı char satacam yada bir başkası..

Prada

Ayrıntıyı söyleyeyim size. Mail korumalı bir char varsa sahibi bunu geri alabilir.

Olay joymaxta değil mailde bitiyor. Yani bakın yazıyorum buraya eğer e-mail korumalı char aliyorsanız ve karşı taraf ART niyetliyse ve işi biliyorsa o maili her türlü geri alır.

Isteyen varsa koyarım 1000$ veririm e-mail korumalı char max 2 günde geri alirim. Varsa alınmaz diyen çıksın karşıma alayım 1000$ ını.

Hotmail departmanına ulaşan herkes maili tanıyorsa her türlü geri air hotmail teknis servisinden. Bilmeden konuşmayın. Hotmail teknik sevise ulaşmanız imkansız ötesi birşey türkiyeden ama yolları var ve ulaşabilirsiniz işi bilen birinden öğrenince. Bu yüzdende guvendiğiniz kişilerle yapın alışverişinizi e-mail korumalıysa char.

Olay da burda biterrrrr ... ^^

Eğer abi alabiliyorsan bizim mail leri alıp charları geri alalım ?

Ama sonra yine alırsa? :D

benim başıma gelmediği için bir şey diyemem ama ben 10' yakın takas yaptım korumalı demekki benimkiler art niyetli değilmiş öğrenmiş oldum yanlız Seppuku msn'den yaptığın konuşmalarda biraz daha saygılı olurssan sevinirim ben sana saygısızlık yapmadım bana '' NE VAR LAN'' '' KENDİNE ÇOK MU GUVENİON GİT PRADA ABİNİN YORUMUNA BAK'' gibi kelimeler etme ben okudum zaten burda seviyeli bir tartışma yaptık bunu başka boyutlara taşımaya gerek yok..

Spa

rank8
Prada demiş ki:
Ayrıntıyı söyleyeyim size. Mail korumalı bir char varsa sahibi bunu geri alabilir.

Olay joymaxta değil mailde bitiyor. Yani bakın yazıyorum buraya eğer e-mail korumalı char aliyorsanız ve karşı taraf ART niyetliyse ve işi biliyorsa o maili her türlü geri alır.

Isteyen varsa koyarım 1000$ veririm e-mail korumalı char max 2 günde geri alirim. Varsa alınmaz diyen çıksın karşıma alayım 1000$ ını.

Hotmail departmanına ulaşan herkes maili tanıyorsa her türlü geri air hotmail teknis servisinden. Bilmeden konuşmayın. Hotmail teknik sevise ulaşmanız imkansız ötesi birşey türkiyeden ama yolları var ve ulaşabilirsiniz işi bilen birinden öğrenince. Bu yüzdende guvendiğiniz kişilerle yapın alışverişinizi e-mail korumalıysa char.
Noktayı koydun abi yeterli :D :beer:

Adamına göreyi falan geç burada toplumu yanlış bilgilendirmeyin dayanıksız konuşuyorsunuz kesinleştirirsiniz yargınızı o vakit gelir biz global başlık bile açarız halkı bilgilendirmek için. Benim charlarımında bazılarında email koruması var. Ww'nin söz ettiği gibi birisi bu başlığı okuduğu taktirde aklına kurt düşer ve benim charımı almakdan vazgeçer. Manager veya user olması çokda birşey değiştirmez!

Titus Pullo demiş ki:
Adamına göreyi falan geç burada toplumu yanlış bilgilendirmeyin dayanıksız konuşuyorsunuz kesinleştirirsiniz yargınızı o vakit gelir biz global başlık bile açarız halkı bilgilendirmek için. Benim charlarımında bazılarında email koruması var. Ww'nin söz ettiği gibi birisi bu başlığı okuduğu taktirde aklına kurt düşer ve benim charımı almakdan vazgeçer. Manager veya user olması çokda birşey değiştirmez!

Sonunda biri benim dediklerimi düzgün olarak ifade etti

Sonuç olarak insanoğlu çiğ süt emmiştir e-mail korumalı çar almak % 90 güvenlidir(%100 değil). Umarım ne demek istediğim iyi anlaşılmıştır :wink1:

Prada demiş ki:

Öylemiii.
Madem öyle aç yeni bir e-mail.
sadece şifresini ver.
Sonra al geri alabiliyorsan.
Merak etme 1000$ falan da istemiyorum :D

Yukarı Alt