E-mail korumalı charlar aslında alınır tüm bilgiler alınıp değiştirilerek alınır..

Fakat charım gittikten sonra bir araştırma yaptım kendimce adam size charı veriyor siz güveniyorsunuz ama adam mail ini kaydettiği için otomatik olarak mail orada kalıyor gitmiyor kaldığı için de siz charın bilgilerini değiştirseniz de charınız elden gidiyor..^^

Ps: Eğer yanlış düşünüyorsam o zaman bu adam HACKER'dır.

Başka aklıma mantıklı açıklama gelmedi başka türlü nasıl alabilirki.

Bundan sonra asla Mail korumalı char almam...

Spa

rank8
Doğru söylüyorsun bro..

Siz siz olun almayın,Eğerki arkadaşınızsa ve güveniyorsanız alın tabiki ama tanımadığınız insanlardan almayın. Alıcaksanızda öncelikle soruşturun. :wink1:

yahoo hariç hiç bi şekilde geri alamaz kesinlikle mail bilgilerini değiştirmemişşin ...

Yanlış düşünyorsunuz.Mail korumalı char almıştım bende hiçbir sorun olmamıştı fakat sen maildeki gizli soru , posta kodu , şifresi vb.. gibi güvenlik sorularını değiştirmediysen adam doğal olarak onları değiştirip charı senin elinden almıştır.

Eğer yahoo korumalıysa o zaman haklısın.Ama hotmail.com korumalı ise sorun sendedir ve doğal olarak haklı değilsin düşüncen yanlıştır.

bildiğim kadarıyla sadece yahoo da sorun çıkartıyor. senin e-mail bilgilerini de değiştirmen gerekiyordu :roll:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Ne şimdi benim çoğu charım mail korumalı. Satmaya kalksam alacak kişi bu topici görecek belki de ve almaktan vaz geçecek :wink1:

Wax Whine demiş ki:
Ne şimdi benim çoğu charım mail korumalı. Satmaya kalksam alacak kişi bu topici görecek belki de ve almaktan vaz geçecek :wink1:
Biz adamına göre diyoruz abi. Global Moderator olmuş kişiye güvenilmezse aracı tutarlarsa biz kendi çapımızda yaptık da ne oldu?

Spa

rank8
Wax Whine demiş ki:
Güvenilir kişilerle sorun yaşamazlar bendede var şuanda mail korumalı çar ama aldığım kişi güvendiğim biri hatta beraber oynuyoruz mesela çar alcak olsam alırım senden 8)

çok saçma email korumalı charlarda böyle bir şey yok eğer sen email'in bilgilerini değiştirirsen o adamın senin bilgilerine ulaşması imkansız..

Başkalarıda etkilenmesin öyle bir şey yok..

Neyse tartışmayalım ama email korumalı charlar takas rahatlıkla edilebilir sorun sendeymiş takas ederken herşeyi sakin bir biçimde yaparsan birşey olmaz akıl var mantık sen emai bilgilerini değiştirsen o email nasıl girecek char pw bilse bile joymax onu email'e yönlendirecek yani emailindeki her bilgiyi posta kodu il değiştirmez isen o eski bilgileri bulabilir o yüzden herşeyi değiştir hiçbirşey olamaz ..

Spa

rank8
Herşeyi değiştirildi.. Alternatif eposta vs en ince ayrıntısına kadar değiştirdim yinede aldı ^^
Ben demiyorum herkes aynısını yapar sadece.. Seppuku ve beni Soyan ChaoS_TR Ottoman kartal5 gibi çarların sahibi elemandan bahsediyorum ben başkasını bilemem yapar mı yapmaz mı bişey güvenilicek adam var güvenilmeyecek adam var.
Sadece alırken Soruştursunlar Çarın sahibini çar hakkında Söylenenleri ondan sonra yapsınlar. 8)

Yukarı Alt