1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro

e-Kampüs Bilgisayar Teknik Eleman eğitimleri, şimdi herkese


 1. Chorus

  Chorus Admin

  Kayıt:
  6 Şubat 2007
  Mesajlar:
  333.413
  Beğenilen Mesajlar:
  354
  Ödül Puanları:
  83
  Şehir:
  Taksim/IST.

  e-Kampüs Bilgisayar Teknik Eleman eğitimleri, şimdi herkese açık


  Bilgisayar konusunda kendini geliştirmek ve bu alanda profesyonel anlamda çalışmak isteyenler için önemli bir kaynağın haberini vermek istiyoruz. Çizgi-TAGEM (Teknoloji Araştırma Geliştirme ve Eğitim Merkezi) tarafından hazırlanan ve daha önce "A+ Bilgisayar Teknik Elemanı" ve "A+ İleri Bilgisayar Teknik Elemanı" sertifika programlarında öğretilen derslerin tamamı şimdi herkesin kullanımına açık. İki ayrı ders programı kapsamında yaklaşık 136 saat Türkçe ders sunumu ve eğitim videoları içeren eğitim programı, "e-Kampüs Dersleri" nin yanı sıra, "WebEx Web Seminerleri" ve fiziksel dersleri de içermekte.

  Çizgi-Tagem'in 22.000 adam-saat kullanarak hazırladığı "A+ Bilgisayar Teknik Elemanı" e-Kampüs dersleri, Adobe Presenter uygulaması ile tasarlanmış olup, asenkron nitelikte, kullanıcının kendi istediği bir zaman ve mekanda uygulayabileceği eğitimleri içermekte.

  Topluma açılan sadece sanal eğitim programının dosyalarının 20GB'ın üstünde olduğu belirtiliyor. Kullanıcılar, ders içeriklerinin tümünü eğitim amaçlı (ücretsiz veya ücret alarak verebilecekleri tüm eğitimler için) istedikleri gibi kullanılabiliyor, bu noktada sadece kendilerinden Çizgi-Tagem'e haber verilmesi rica ediliyor.

  Sunulan tüm bu ücretsiz içerik ve derslerden yararlanmak için http://www.cizgi-tagem.org/e-kampus/lms adresine girmek yeterli.


  [​IMG]