Arkadaşlar öncelikle Merhaba, piyasadaki serverleri incelediğimde bir çok bana göre saçma sistemler gördüm Coin sistemi yada sırf joba veya kervana dayalı sistemler bana biraz saçma geliyor.

Oynadığınız yabancı veya yerli fark etmez 110 level düzgün bir server var mı?

ruro

るろうに
Takımı
Besiktas
bir ara overlimit sro vardı gördüğüm en iyi system ondaydı. Sonradan mısırlılar sanırım ddos sandırısı yaptı adamlar dayanamadılar. Hatta datalarını bile çaldılar aynı verilerle başka oyun açtılar. Vs vs velhasıl kapandı gitti kaç sene oldu. Ama en iyisi oydu.

Onlarca server arasından istediğini bulmanın zor olduğu kanısındayım, incelemek istersen kendi açtığım serverın tanıtımı şu linkte: SmileSRO - 110Cap - FreeSilk - Item Satışsız - Job ve Eğlence Serverı Job ve Eğlence dediğime bakma, rateler yüksek, sadece ilerleyen seviyelerde biraz gold sorunu oluyor onuda 40x job rate ile kolaylaştırdık, tabi başka yöntemlerde uygulayan oyuncularımız oluyor yan ID lerden gold almak gibi :)

İyi oyunlar dilerim :)

Sıkıldım yahu bi sw bulamadım gitti :D Razesro muydu en son onu indirdim swde 1-2 saniye delay var kimsenin umrunda değil. Robot olmuş millet :D

Yukarı Alt