Mopneet

Arkadaşlar ayağım düz taban olduğundan herkesin öve öve bitiremediği ayakkabılar benim ayağımda deli ağrı yapıyor. Örneğin; Nike Free serisi.
Aynı dertten muzdarip, kendine uygun bir ayakkabı bulmuş kimse varsa yardımını almak isterim.
Ayakkabıyı spor salonunda kullanacağım. Yürüyüş, koşu vb. cardio egzersizler yapacağım.
Önerilerinizi bekliyorum.
Fiyat 100-200 TL arası olabilir.

Dostum ben bu ayakkabıyı yeni aldım şansıma 1 numara küçüğü tek kalmış biraz ayağımı sıkıyor
ama bunun kadar rahat bir ayakkabı hayatımda görmedim nike' ayakkabıdan başka birşey almam e haliyle
bir çok modelini denedim aldım ama bu bambaşka bir rahatlığı var fiyatı şu ara düştü 200 falan sanırım.
ayrıca herkesin ayağında göremeyeceğin bir model.

ürünü bu siteden bulabilirsin ;
https://www.sneakscloud.com/

Mopneet

@the Weeknd
Ayağında düz tabanlık sorunu var mı hocam?
Dediğim gibi öve öve bitiremedikleri ayakkabıları denedim ama deli gibi ağrı yaptı.

Bu mesaj Mopneet rumuzlu uyeden alinti yapildi
Mopneet demiş ki:
@the Weeknd
Dediğim gibi öve öve bitiremedikleri ayakkabıları denedim ama deli gibi ağrı yaptı.
bundada ağrırsa sen ayakkabı yerine terlik giymeyi dene derim ne diyim daha hocam :mrgreen:

Takımı
Besiktas
Bu mesaj The Weeknd rumuzlu uyeden alinti yapildi
The Weeknd demiş ki:
Bu mesaj Mopneet rumuzlu uyeden alinti yapildi
Mopneet demiş ki:
@the Weeknd
bundada ağrırsa sen ayakkabı yerine terlik giymeyi dene derim ne diyim daha hocam :mrgreen:
olay o değil karedş adamın ayak problemli özel tabanı olan ayakkabı lazım terlikte ağrı yapar :D

Yukarı Alt