Forumda Ölesine Dolaşıodum be Bunu Buldum.

Çevirilmiş Hali.

- Resim Silinmiş.
Buda Normal Hali.
- Resim Silinmiş.

Burdan Anlaşışıo ki uraşıcaklar bu konuda.yakında normal karakterler yaratabiliriz.Ayrıca Ban konularına da bi bakındım.Rus serverı olabilir ama Türk,alman,amerikan herkes oynayabilir dio. tek istedikleri bot kullanmamamız(Burayı Görmemezlikten Geliyorum :P).Ama genede kesinlik yoq banlanma riski var hala.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Assos
Takımı
Besiktas
Normal Karakterlerle char açılırsa direkt kasıtıgmı 90 olsa bile bırakır yeni kasmaya başlarım, 90 olanla plvl yaparız işte :P

Mopneet

Yanlış anlamadıysam orada yazanlar diyor ki; birbirine benzeyen birçok karakter var, bu nedenle bot kullananları banlarken dikkatli olun ve yanlış kişileri banlamayın.

isrodan şikayet ediyordunuz gold botlardan bıktık bot kalksın oynarız dıye burda illegal olarak bot kullanıyorsunuz ! her şeyin başı bizmişiz meğer !!!

Marc Jacobs demiş ki:
Yanlış anlamadıysam orada yazanlar diyor ki; birbirine benzeyen birçok karakter var, bu nedenle bot kullananları banlarken dikkatli olun ve yanlış kişileri banlamayın.
Evet orda yazan o ama bu sorundan kurtulmak için normal karakterleri yazılır hale getireceklerdir :wink1:

Yukarı Alt