Lucktoz

Bilgiliyim
drag3131 demiş ki:
oskijen abi bırak bu keremi yhaw az sürtünsün sercan sen nasıl aLdın carı bizim redoxu da geri alsana bna öm den ulaş pls bu arada kanka gm vip order no istior yoqsa sorry dior
Yaw Ya anlamıyorsunuz Ya da anlamak istemiyorsunuz . Ben Sercan deiLim :evil: Ben Yeni sahibi Enes :!: Arkadasın charınıda kurtaracagım xxxD4xxx olmasada mutlaka bir charını kurtaracagım onun :wink1:

kardeş soyuk char var 53 level bow bu arada yerin dibine girmene ve utanmana gerek yok anlıyorum halini en son hacklenmişti pw sini değiştirdim sana verebilirim şu anda ne olmuş diye bakıyorum
bu arada ödül istemiyorum ben chara girince içine para falan atacam

extraloob demiş ki:
OSKIJEN demiş ki:
ops pardon Private Server mış. Bende yok :P
zuahaha tepkibeni gebertti harbiden ahahahaa gece gece koparttın beni hacım seni beni aşar private biz arka mahallenin bıçkın ve emekli delikanlılarıyız :twisted: :mrgreen: :lol: :P :D
okan ne yaptın ya o kadar yaşlandınmı sen emekli yaptın kendini hemen xD sen bize lazımsın vatana millete görevin emekliliği olmaz xD

Mopneet

Youran demiş ki:
drag3131 demiş ki:
oskijen abi bırak bu keremi yhaw az sürtünsün sercan sen nasıl aLdın carı bizim redoxu da geri alsana bna öm den ulaş pls bu arada kanka gm vip order no istior yoqsa sorry dior
Yaw Ya anlamıyorsunuz Ya da anlamak istemiyorsunuz . Ben Sercan deiLim :evil: Ben Yeni sahibi Enes :!: Arkadasın charınıda kurtaracagım xxxD4xxx olmasada mutlaka bir charını kurtaracagım onun :wink1:
hacım unutmusum k.bakma cok sorry

Yukarı Alt