1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Düşesin iddiaları asılsız ve Zeytinburnu Merkezi ile alakası


 1. F10diP|

  F10diP| rank8

  Kayıt:
  13 Ekim 2007
  Mesajlar:
  1.802
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Koordinatör
  Şehir:
  İnönü

  İstanbul İl Sosyal Hizmetler Müdürü Bozçelik, York Düşesi Sarah Ferguson'un görüntülerine itiraz etti.

  İstanbul İl Sosyal Hizmetler Müdürü Seyfi Bozçelik, İngiltere Kraliçesi Elizabeth'in oğlu Prens Andrew'in eski eşi York Düşesi Sarah Ferguson'un bir televizyon ekibiyle girdiği bazı rehabilitasyon merkezleriyle ilgili iddialarına ilişkin ''Biz bu iddiaların tamamen asılsız olduğunu, Zeytinburnu Zihinsel Engelliler Merkezi ile hiç alakası olmadığını ifadelendiriyoruz'' dedi.


  [​IMG]

  Bozçelik, Zeytinburnu Zihinsel Engelliler Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'nde düzenlediği basın toplantısında, merkezde 7-18 yaş arası hem kız, hem de erkek engelli çocuklara bakım ve rehabilitasyon hizmeti verildiğini belirterek, merkezde hafif, orta ve ağır düzeyde 46 engellinin bulunduğunu söyledi.

  Merkezin istenildiği zaman gezilip görülebilen bir yer olduğunu anlatan Bozçelik, ''Söz konusu kişiler ziyaretçi olarak gelmişler. Olay, 20 Ekim pazartesi günü gerçekleşiyor. Mesai bitiminin ardından merkezdeki arkadaşlarımız onları kabul etmişler. Burada 30 dakika kalmışlar'' dedi.

  Bahsedilen konulardan hiçbirinin kuruluşlarına ait görüntüler olmadığını anlatan Bozçelik, söz konusu kişilerin merkeze gelirken tebdil-i kıyafet ettiklerinin doğru olmadığını dile getirdi.