abi silkroada 3 gün önce pre aldım bu sorun çıktı ortaya oyuna giriom 2-3dk sonra ne dc ne ? hiç hata vermeden kapanıyor benide masaüstüne atıyor sadece silkroadda ama baska oyunlarda yok öle bişi yardım lütfen

Hellcraft demiş ki:
abi silkroada 3 gün önce pre aldım bu sorun çıktı ortaya oyuna giriom 2-3dk sonra ne dc ne ? hiç hata vermeden kapanıyor benide masaüstüne atıyor sadece silkroadda ama baska oyunlarda yok öle bişi yardım lütfen
"Abi", "yardım edin" gibi ünlemler yazmana gerek sevgili kardeşim buradaki insanlar sana yardım etmek için varlar. Ekran katının sürücülerini değiştire bilirmisin güncel versiyonları ile.

Hellcraft demiş ki:
viewtopic.php?f=280&t=56538 burda yazılanları dene hala aynı hatayı alıyorsan Bilgisayarında virusvar demektir çözümü :

1. CA Antivirüs bu virüsü silebiliyor fakat virüs oyun vb programların .exe dosyalarına zarar verdiğinden full tarama yapıp ilgili oyunun sadece .exe dosyalarını yeniden klasöre atmak sorunu çözüyor silkroad için silkroad.exe ve sro_client.exe dosyalarını değiştirmek yeterli

2. yada ben bunlarla uğraşamam diyosan internetten veya temiz bi bilgisayardan silkraod.exe ile sro_client.exe dosyalarını winrarla sıkıştırırsın her oyuna girişinde winrar ın içindeki silkroad.exe ile sro_client.exe yi oyunun kurulu olduğu klasöre atarsın

arkadaslar oyunu yeniden kurrsanız oyun oluyor ama sorun olarak ta loader kullanılmıor yeni bi sistem getrilmiş sadece bottan cift char acabiliosun :S

Yukarı Alt