Midbroke

Bilgiliyim
- Resim Silinmiş.

Gördüğümde nerdeyse krize giricektim yav . Bide ileri geri hareket ediyor çok komikti . Ha bide burdan sonra yukarı tırmanıyoruz ordaki 2 gangster i napıcaz ? :mrgreen:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Feci geçiriyo domuza :D Ahahaha

sfr arkadaşım bu oyunu oynamakla alakalı değil bu resim ve ben de bütün serilerini bitirdim bu kadar komiğini ilk kez gördüm

A

Anonymous

Guest
Jigsaw demiş ki:
Bu oyunu Dünya'da kimse benden daha iyi oynayamaz.
Nedense admin diye kimse bişey diyemiyor
Her oyunda başarılı olduğunu sanıyorsun Gta konusundada böyle demiştin başkalarını hafife alıyorsun birisi laf sokuncada BAN! Banlansamda doğruları söylediğim için mutluyum :thumbsup:

Jigsaw

Aileden
4K1Z4 demiş ki:
Jigsaw demiş ki:
Her oyunda başarılı olduğunu sanıyorsun Gta konusundada böyle demiştin başkalarını hafife alıyorsun birisi laf sokuncada BAN! Banlansamda doğruları söylediğim için mutluyum :thumbsup:
GTA'da iyi oynarım hiç yara almadan oyunu bitirebilirim fakat motorla tekneye inme gibi psikopatlık yapanlar var onlardan iyi oynadığımı söylemedim postu iyi incele. Hitman benim için sadece bir oyun değil. Ne demek istediğimi anlayamazsın. Sadece screamadle gerçekten anlayabilir.

Jigsaw demiş ki:
4K1Z4 demiş ki:
Jigsaw demiş ki:
GTA'da iyi oynarım hiç yara almadan oyunu bitirebilirim fakat motorla tekneye inme gibi psikopatlık yapanlar var onlardan iyi oynadığımı söylemedim postu iyi incele. Hitman benim için sadece bir oyun değil. Ne demek istediğimi anlayamazsın. Sadece screamadle gerçekten anlayabilir.

beni tanısan xD seni çoq iyi anlıyorum. Lise yıllarım ders yerine hitman le geçti yav ne diyorsun. Hstası olmuştum. 1-3 oyunu proffesional mod ta professional olarak bitirmişimdir.

Jigsaw

Aileden
Ehehe, tüm oyunların tüm bölümlerini Silent Assassin'de geçebiliyorum kolayca bir yandan da TV izleyerek. Hatta Curtains Down bölümünü 45sn'de geçtim Silent Asssassin olarak Pro modunda. Pro dışında oynamıyorum bile. Oyun benim için şaka gibi geliyor artık.

Contracts son bölm rekoru: kimseyi öldürmeden 2 dakika 13 saniye ^^

slient assasing te o kadar iddalı değilim amacontracts ve 1 de uçmuşum artık ben ^^

Jigsaw

Aileden
drotalion demiş ki:
Contracts son bölm rekoru: kimseyi öldürmeden 2 dakika 13 saniye ^^

slient assasing te o kadar iddalı değilim amacontracts ve 1 de uçmuşum artık ben ^^
Hacım oyunda alabileceğin en yüksek Rating "Silent Assasin" daha hiç almamışsın bak bilmiyorsun.

Silent Assassin'den sonra da Professional. Pro almak da iyidir. Silent Assasin yerine Pro ratingi almak çok ufak bir hatanın bedelidir. Kusursuz ve mükemmelin arasındaki fark gibi. Mesela Pro'da iğne kullandığın için laboratuvarda yapılan incelemede zehirlendiği anlaşılır adamın. Bunu engellemek için bi bozuk para fırlatıp balkondan o ses neydi diye bakarken arkasından ittiriverebilirsin. Böylece Accidentsa girer yani kaza süsü vermiş olursun.

Contracts te itmek, çekmek zuplatmak olayları yok malesef. Onlar ilk defa blood money de geliyor diye biliyordum ben. Bu yüzden contracts te silent assasing oldugunu bbile bilmiyordum, öğrenmiş oldum xD

Yukarı Alt