lnTerpoL

Bilgiliyim
[EXPLOIT] Items & gold dupe.
Well, first of all, I ask you people to not ask me why did I publish this exploit.
second, please don't ask me about my hacks, this is just an exploit (bug abuse) and of course it can't do all of what my hacks can do.

Also, it won't allow you to duplicate unstackable items such as weapons, elixirs, stones etc.
though you can make unlimited amount of gold out of it and of course to dupe (duplicate) useful items such as Globals, Reverse Scrolls etc.

I will try to write it down with no screenshots, if it won't be understandable I will add screenshots later on.
here's an example how it should be done to dupe Globals, what you need is:
A) 2 logged (ingame) characters.
B) Character with 1 Global and 50 Arrows.
C) Be inside a town (any town).

here's what you need to do:
A) Open an exchange window between those 2 characters (doesn't matter which one invites).
B) At the character with the items, press F, it will open the Stall Netwrok.
C) Make a search in the Stall Network and close it (by pressing F again) after the search.
* take note that it's ok if you got no result while searching, also, you can search for anything in the Stall Network.
D) Put the 50 Arrows in the exchange window.
E) Switch between the Global and the 50 Arrows in your inventory (just switch places), the Global will turn a bit darker, like it was in the exchange.
F) Close the inventory in both characters.
G) Accept and Approve the exchange in both characters.
H) Teleport (you can use any teleporting method) or Relog with BOTH CHARACTERS, BEFORE OPENING YOUR INVENTORY AGAIN.
I) Enjoy!

Now, to make unlimited gold, you can dupe, for example, Lucky Powder 9D.
what you need to do is to dupe it with both characters, with full exchange window.
that means 12 slots x 2 x 50 Lucky Powders each = 1200 Lucky Powders out of only 24 SINGLE ONES.
now sell it to the NPC and it's about 12M profit.
it takes some time though, you better to sell Globals or Reverse Scrolls to people who don't know about this exploit.

GoogLe TrnsLaTe.
[EXPLOIT] Items & altın dupe.
Eh, her şeyden önce, size neden bu istismar yayınlamak mi bana sormayın insanların isteyin.
ikincisi, benim kesmek bana sormayın lütfen, bu sadece bir ve (hata kötüye) yararlanmak elbette hepsi benim kesmek yapabileceklerinin yapmak değildir.

Ayrıca, size silah, iksirler, taş gibi unstackable öğeler vb yinelenen izin vermez
ama sen ve tabii () Globals gibi yararlı öğeleri çoğaltmak dupe dışarı altın sınırsız miktarda yapabilir, Ters Scrolls vb

Eğer ben daha sonra ekran görüntüleri ekleyecek anlaşılır olmayacaktır Hiçbir ekran görüntüleri ile yazmak için çalışacağız.
Burada bir örnek nasıl Globals dupe için yapılması gerekenler, ne ihtiyaç vardır:
A) 2 giriş () karakterler ingame.
B) 1 Küresel ve 50 oklarla Karakter.
C) şehir içinde (herhangi bir kasaba) olun.

İşte yapmanız gerekenler:
A) (hangi bir davet) önemli değil bu 2 karakter arasında bir değişim penceresini açın.
B) öğeleri, basın F karakter başta, Stall Netwrok açılacaktır.
C) Stall Network bir arama yapın ve kapatın (tekrar F tuşuna basarak) arama sonrasında.
Dikkat ederken, aynı zamanda arıyor yoksa sonuç var o ok almak *, sen Stall Ağındaki şey için arayabilirsiniz.
D) döviz penceresinde 50 Ok koyun.
Gibi değişim olduğunu E) Switch Küresel ve envanterindeki 50 Ok arasında (sadece), Küresel biraz daha koyu, dönecek yerleri değişen.
F) her iki karakter envanteri kapatın.
G) kabul edin ve Onayla iki karakter değişimi.
Y) Teleport () veya İKİ karakterlerle önce, ENVANTER TEKRAR ZİYARET Relog herhangi teleporting yöntemi kullanabilirsiniz.
I) Enjoy!

Şimdi, sınırsız altın yapmak için, örneğin dupe olabilir, Lucky Toz 9D.
Yapmanız gereken iki karakter, tam döviz pencere ile dupe etmektir.
sadece 24 TEK ONES out of 12 yuva x 2 x 50 Lucky Tozları her = 1200 Lucky Tozları anlamına gelir.
Şu anda NPC ile satmak ve bu konuda 12M kar's.
it though, sen Globals satmak için iyi bir zaman alır ya da Ters kaydırır bu yararlanma hakkında bilmiyorum insanlara.

Çeviri aranıyor....
Silkroaddaki item dupe olayı budur...
Biliyorum açıklamamam gerekiyordu ama dikkat etmeniz içn yapdm...

Hayır Yapamassınız Çünkü Stall network sistemi server'da çalısmamaktadır.

Stall açma Server tarafından değil Media.pk2 ve Sro_Client üzerinden kapatılmıştı Media.pk2de değişikliğe çoğu zaman gerek kalmıyor bu Dupe'yi gerçekleştirebilmen için Stall networke ihtiyacın var oda server'da çalışmıyor + F ye bastığında birşey çıkmıyor ekrana. :) Stall açmak ile Bu Dupe'yi yapmak çok farklı En son gelen media ilede stall açılıyor zaten

EmmaW

Creepy demiş ki:
Stall açma Server tarafından değil Media.pk2 ve Sro_Client üzerinden kapatılmıştı Media.pk2de değişikliğe çoğu zaman gerek kalmıyor bu Dupe'yi gerçekleştirebilmen için Stall networke ihtiyacın var oda server'da çalışmıyor + F ye bastığında birşey çıkmıyor ekrana. :) Stall açmak ile Bu Dupe'yi yapmak çok farklı En son gelen media ilede stall açılıyor zaten
bro f ye basınca stall network geliyor fakat safe zoneler kalktığı için çalışmıyor bildiğiniz üzere stall network sadece safe zonede çalışıyor

Takımı
Seçiniz...
Creepy demiş ki:
Kaan ben sana bunu söylemiştim. :mrgreen:

Brom
ama bende ki mediada F ye basınca birşey çıkmıyor.
neyse safezone yok boşa denemeyin :mrgreen:

[Kahramanlık] maddeler& altın aldatılan kişi.
Ben iyi, her şeyden önce, insanların, bana ben, bu kahramanlığı neden yayımladığımı sormadığı sana sorarım.
Saniye, lütfen benim beygirlerimin hakkında bana sormaz, bu, (Hata kötü kullanımı) bir kahramanlığın olduğu adildir, ve o tabii, benim beygirlerimin, ne yapabildiğinin hepe yapamaz.
Hem de, o, silahlar gibi yığılamaz maddeleri kopyalaman için sana izin vermeyecek, iksirler, senin, ondan dışarı altının sınırlı olmayan miktarını yapabilmene rağmen taş vb.i, ve Globals gibi (Kopya) faydalı maddeleri tabii kandırmak, benim, screenshots olmadan onu yazmayı deneyecek olduğum ters tomar vb.i, eğer o, anlaşılır olmayacak olsa, ben, üzerinde screenshotsu sonra ekleyeceğim.
Bir örnek onun, nasıl Globals'ı, senin, neye ihtiyaç duyduğuna kandırmak yapılmalı olduğu buradadır:
Bir) 2, (İngame) karakterleri günlüğe kaydetti.
B ) 1 global ve 50 okla karakter.
C ) bir şehrin içinde olur (Herhangi bir şehir).
Senin, neye yapmaya ihtiyaç duyduğun buradadır:
Bir) o 2 karakterin arasında bir mübadele penceresini aç (Hangisinin davet ettiği önem taşıma).
B ) maddelerle karakterde, F'e bastırır, o, bölme Netwrok'u açacak.
C ) bölme şebekesinde bir aramayı yapar, ve (Yeniden F'e bastırarak) aramadan sonra onu kapatır.
* iyi olduğu notu al, eğer sen, hiçbir sonucu almasaydın, sen, hem de, aramak, bölme şebekesinde herhangi bir şey için arayabilirken.
D ) mübadele penceresinde 50 oku koyar.
E ) (Sadece düğme, yerleştirir) global ve senin envanterinde 50 ok arasında değiştirir, global, biraz daha karanlık dönecek, mübadelede olduğu gibi.
F ) her iki karakterde envanteri kapatır.
G ) kabul eder, ve her iki karakterde mübadeleyi onaylar.
H ) (Sen, herhangi bir düşünce gücüyle taşıyan metodu kullanabilirsin) düşünce gücüyle taşır, veya her iki karakterle tekrar günlüğe kaydeder, yeniden senin envanterini açmaktan önce.
Ben ) beğenirim!
Sen şimdi, sınırlı olmayan altın yapmak, kandırabilirsin, örneğin, şanslı toz, 9D'dir.
Senin, yapmanın, her iki karakterle onu kandırmak olduğuna neye ihtiyaç duyduğun, dolu mübadele penceresiyle.
O, şanslı 12 delik x-2 x-50'in, pudraladığını ifade eder, her biri= 1200 şanslı, sadece 24 tek olandan dışarı pudralar.
Şimdi, NPC'e onu satar, ve 12M hanımın hakkındadır.
O, bir ara buna rağmen alır, bu kahramanlığın hakkında bilmeyen insanlara Globals veya ters tomarlara satmak için daha iyi sen

Google Translate vb programlarla çevirmeyiniz bence çünkü çok anlamsız şeyler çıkıyor.
Kendiniz çevirebiliyorsanız öyle koyunuz lütfen
zamanım olmadığı için çeviremeyeceğim zaten çalışmıyor artık bu yöntem..

Creepy demiş ki:
Google Translate vb programlarla çevirmeyiniz bence çünkü çok anlamsız şeyler çıkıyor.
Kendiniz çevirebiliyorsanız öyle koyunuz lütfen
zamanım olmadığı için çeviremeyeceğim zaten çalışmıyor artık bu yöntem..
kendımde cevırebılırdım ama daha sacma bıseyler cıkıcak diye tırstım ^^
hemde yöntemın calısmadıgını okudum o yuzden fazla ugrasmadım :lol: :P

Yukarı Alt