Takımı
Galatasaray
Wax Whine demiş ki:
Courtesan demiş ki:
bende Türküm ama onların açısından düşünmüyorsunuz. farzedinki bu ülke türkiye degilde kürdistan olsun. ve bizlerde kürdistanda yaşayan türkler olalım. bize hersabah ne mutlu kürdüm diyene, kürdüm dogruyum çalışkanım vs dedirtseler. senin aklına gelmezmi neden her sabah bunları demek zorundayım üstelik aslım türk oldugu halde? türk olmam utanılacak birşeymiki bana hersabah zorla aslımı inkar ettiriyorlar? demezmsin? milliyetçilik yanlış bir kavramdır. bu ülke her vatandaşa her ırka eşit davranmalıdır. asla hiç bir ırkın hiç bir ırka üstünlüğü yoktur!
Oldu o zaman git Ermenistan'a aç Türk bayrağını ne mutlu Türküm diyene demene gerek yok bayrakla dolaş sadece. Madem ırkın ırka üstünlüğü yok sana dokunmasınlar?
Başlatma azınlığından da milliyetçiliğinin yanlışından da. O zaman neden tek bir devlet yok dünyada? Oldu olacak Atatürk resminin yanına barzaninin resmini koyalım? Türk bayrağının yanına kürt bayrağı asalım?
Bi git allah askına aksam aksam ne zırvalıyorsun ya.
Milliyetçilik yanlış bir kavramdır
Ama arkadaş milliyetçiliğin ne olduğunu tam bilmiyor

Takımı
Galatasaray
Courtesan demiş ki:
bende Türküm ama onların açısından düşünmüyorsunuz. farzedinki bu ülke türkiye degilde kürdistan olsun. ve bizlerde kürdistanda yaşayan türkler olalım. bize hersabah ne mutlu kürdüm diyene, kürdüm dogruyum çalışkanım vs dedirtseler. senin aklına gelmezmi neden her sabah bunları demek zorundayım üstelik aslım türk oldugu halde? türk olmam utanılacak birşeymiki bana hersabah zorla aslımı inkar ettiriyorlar? demezmsin? milliyetçilik yanlış bir kavramdır. bu ülke her vatandaşa her ırka eşit davranmalıdır. asla hiç bir ırkın hiç bir ırka üstünlüğü yoktur!
Kimse Türklere zorla birşey yaptıramaz biz esaret altında kalamayız çünki,ya yok oluruz ya özgür kalırız sen seçimini hangi yönden yana yaparsın?

Yukarı Alt