bana 1 trilyon-Bin-500bin kaldı.Teklif 569000 oldu.Cantama guvendim oda bana girdi.Bin YTL aldımm Crying or Very sad Crying or Very sad

Merhaba arkadaslar;
Yaklasik 2 ay once bir oyuna basladim. Adi Zeng. Japonya merkezli bir oyun. Oyun 14 dilde oynanabiliyor.eger Turkiyedeyseniz oyunun Turkce versiyonu size email ile gonderiliyor..Evet oyuna isteyen herkes ulasamiyor maalesef. Oyun email yoluyla davet sistemi ile dagitiliyor. Neyse davet aldim 2 ay once girdim.. Oyunun kurali 60 gun ve 1000 dolar limiti var.. 60 gun yada 1000 dolar limitine ulasan oyuncu tekmeyi yiyor. Parasi paypal hesabina yatiriliyor..inanilmaz ama ben tam 800 dolar kazandim 60 gun icinde ve param tikir tikir yatti.. sadece oyun sonunda islem ve havale ucreti olarak 45 dolar kestiler.. Oyuna giriste 10 dolar gonderiyorsunuz..o kadar basit yazilim ki 10 yasindaki cocuk da oynar oyunu.. ben bunun hile olabilecegini dusundum..sonunda 10 dolar gonderdim..oyunda agac yetistiriyorsunuz. Agacin tohumlarini satiyorsunuz ve gelir elde ediyorsun.. gunun firsatlarini kacirmamak icin surekli online olmakta fayda var.. bazen gunde 5 dolar veriyor ama cok kisa zaman araliginda sifreyi gonderirseniz.. oyun tamamen manuel..hersey email uzerinden calisiyor..cunku bu oyun bir cok kez hack yemis..bazi ulkelerde engellenmis..ve sonunda boyle bir karar almislar..oyun cok iyi para kazandiriyor..ben yeniden basladim..dedigim gibi oyun davet uzerine calisiyor..denemek isteyen arkadaslari davet edebilirim.bana bir mail atin konuya ZENG yazin adinizi soyadiniz mutlaka yazin..ve [email protected] adresine gonderin sizleri davet edeyim. Benim bu isten karim ise sizzler oyuna baslar iseniz ben her davet basina 1 dolar kazaniyorum…yani sizleri bedavaya davet etmemis oluyorum ..

Yukarı Alt