Tüm niyetlerin, bedenleri varmışçasına görülebildi
28-Trafikte kirmizi isikta dururken, yesil isik yanar yanmaz tornaya basma hastaligi,
torna ne demek :lol: :mrgreen: bunu abime sesli olaral okuyunca okuduğuma değil torna dememe güldü :mrgreen: hatta bazı insanlar sarıdayken başlar ve hatta bazı insanlar kırmızıda geçmeyi doğal görür nasıl olsa yol boştur :mrgreen: ayrıca bunlar sadece bize özgü değil bi çoğunu yabancılarda da gördüm mesela en basitinden filmi anlatmayı bi yabancı komedide izlediğimi hatırladım daha önce okumuştum bunları en sinir olduğum hastalık cep telefonuyla bağırarak konuşan ve ne kadar bağırırsan o kadar havan olur anlayışlı kıroları görmektir :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol:

StarkDrache

Bilgiliyim
alpay29 demiş ki:
StarkDrache

sadece kınıyorum ..................sebebini sen bul....
Sadece Kına :)
Sana Göre Sebebi Türkleri Küçük Düşürmek.
Fakat Burda Küçük Düşürü Şeyler Yok Ki Olsa Bile Bunları Sende Biliyorsunki Bizim Hayatımızın Gerçeği.
Kusura Bakma Objektif Baktım.
Ben Bi Türküm Ve Bunlar Bana Komik Geldi.
Senin Kınamanı Dikkate Alırım Ama Bunun Dışında Mantıklı Bi Sebep Belirtebilirsen :!:

StarkDrache

Bilgiliyim
sevimli_angel demiş ki:
28-Trafikte kirmizi isikta dururken, yesil isik yanar yanmaz tornaya basma hastaligi,
torna ne demek :lol: :mrgreen: bunu abime sesli olaral okuyunca okuduğuma değil torna dememe güldü :mrgreen: hatta bazı insanlar sarıdayken başlar ve hatta bazı insanlar kırmızıda geçmeyi doğal görür nasıl olsa yol boştur :mrgreen: ayrıca bunlar sadece bize özgü değil bi çoğunu yabancılarda da gördüm mesela en basitinden filmi anlatmayı bi yabancı komedide izlediğimi hatırladım daha önce okumuştum bunları en sinir olduğum hastalık cep telefonuyla bağırarak konuşan ve ne kadar bağırırsan o kadar havan olur anlayışlı kıroları görmektir :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol:
Bide Marketlere Girerken X-ray 'dan Geçerken Tel' Elinde Geçmek Sonra Tekrar Bırakıp Geçmeler :mrgreen:

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Güzel bir okadarda sıradan şeyler hepsini günlük hayatta görebiliyoruz burası türkiye

StarkDrache demiş ki:
alpay29 demiş ki:
StarkDrache

Fakat Burda Küçük Düşürü Şeyler Yok Ki Olsa Bile Bunları Sende Biliyorsunki Bizim Hayatımızın Gerçeği.
Senin Kınamanı Dikkate Alırım Ama Bunun Dışında Mantıklı Bi Sebep Belirtebilirsen :!:
mantıkmı bak kendin bile açıklamışsın....tabi anlarsan....

StarkDrache

Bilgiliyim
alpay29 demiş ki:
StarkDrache demiş ki:
alpay29 demiş ki:
StarkDrache

mantıkmı bak kendin bile açıklamışsın....tabi anlarsan....
Yaw Kardeşim Türkleri Küçük Felan Düşürmüyorki Düşürse Bile Sende Biliryorsun Ki Hepsi Gerçek .

senin anlattıklarının aşağıdaki resimden bir farkını göster.... bak vicdan azabı çekmeye başladın ben sadece anlarsan yazdım...

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

StarkDrache

Bilgiliyim
Resimden Pek Bişi Anlayamadım Ama Sanırım Türk Bayragı Yerde O Adam Eziyor.
Bunu Yunanlarda Yapmıştı. Atatürk Yani Biz Ezmemiştik Onların Bayragını. Ayrıca Burda Türkleri Küçümseme Yok Kardeşim Bunlar Gerçekten Türklerde Bulunan Bazı Takıntılar...
Bayrak Ezmek Onların Ayıbı Onlar Türkleri Değil Kendilerini Küçük Düşürmüşler. Bizi İlgilendirmez.

Yukarı Alt