1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro

Dünyada bir ilk gerçekleşiyor!


 1. TurKKillS

  TurKKillS Buralıyım

  Kayıt:
  14 Mart 2007
  Mesajlar:
  4.587
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Çevre Mühendisliği.
  Şehir:
  geriden...

  Dijital eğlencenin en son olanaklarıyla dolu olan The Game, Point Hotel Barbaros’ta kapılarını açıyor.

  [​IMG]

  The Game, “Büyük Çocukları” oyuna davet ediyor
  Point Hotel Barbaros, bir ilke imza atarak dünyada ve Türkiye’de başka bir örneği bulunmayan digital oyun ve eğlence merkezi The Game’i ‘büyük çocukların’ hizmetine sundu. 300 kişinin aynı anda oyun oynayabileceği 1.500 m²’lik alana kurulan The Game, içerik ve işletme modeliyle benzersiz bir yapıya sahip. İş dünyasını teknoloji ile sadece iş hayatında değil oyun ve eğlence ortamında da buluşturan The Game, ‘büyük çocukların’ içerisinden çıkmak istemeyecekleri bir oyun merkezi olacak.

  The Game, Sony PlayStation 3, Nintendo Wii ve Acer Predator PC’ler ile en yenilikçi video oyun teknolojilerini Point Hotel Barbaros’un yüksek servis kalitesi ile biraraya getiriyor.

  Eve ait bir kavram olarak bilinen video oyunlarının tam tersine sosyal bir kavrama dönüşeceği The Game, 1,5 milyon dolarlık yatırımıyla misafirlerinin video oyunları konusundaki tüm yargılarını ve fikirlerini baştan çizecek kadar iddialı.

  OYUN OYNAMAYA VAR MISINIZ?

  The Game misafirleri ister yarış simülatörlerinde üç boyutlu gözlüklerle hız yapmanın heyecanını yaşayacak, isterlerse dev perdede en sıkı futbol maçlarını oynayacak, isterlerse hareket algılama teknolojisiyle boks, tenis maçları yapabilecek.

  Kapalı müzik odalarında bir rock yıldızı gibi hissetmek, underground partilerin en sıkı DJ’i olmak da mümkün; VIP odalarda dev perdeden film izlemek de… Half-Life ya da Quake sahnelerinden fırlamış gibi duran shooter alanında en son FPS oyunlarının ister tek kişi, ister çok oyunculu olarak oynanması imkânı misafirlerin adrenalin seviyesini yükseltecek.


  [​IMG]

  OYUNLAR ÜYELİK SİSTEMİ İLE OYNANABİLECEK

  Otel misafirlerinin dışında üyelik sisteminin geçerli olacağı The Game’e 3 aylık, 6 aylık ve 1 yıllıküye olunabilecek. Bireysel üyeliklerin yanısıra şirketler de kurumsal üyelik fırsatından yararlanabilecek. The Game,üyelerine sunacağı ayrıcalıklar ve etkinliklerin yanısıra yine üyelere özel olarak düzenleyeceği indoor ve outdoor aktiviteleriyle heyecanı sürekli kılacak.

  KURUMSAL ORGARİZASYONLARIN ADRESİ OLACAK

  TheGame, alışılagelmiş kurumsal organizasyonlardan sıkılan ve farklı çözümler arayan şirketler için yepyeni bir alternatif olarak da dikkat çekiyor. Her türlü görüntü ve ses çözümlerini içeren bir altyapıya sahip The Game, oyun ve eğlenceli ortamı ile kurumsal organizasyonlar için stres giderici bir mekan olacak. Şirketlerin kurumsal toplantılar, seminerler, eğitimler ve lansmanlariçin rahatlıkla kullanabileceği The Game’deki sahne ve sunum alanları, dönüşebilen ve esnek kullanım alanlarına sahip izleme modülleri, her türlü etkinliğin kolaylıkla gerçekleşmesine olanak tanıyor.


  [​IMG]

  ÖZEL PARTİ VE WORKSHOPLAR DÜZENLENEBİLECEK

  Arkadaşları ile birikte özel parti vermek ya da belirli sayıda kişiye özel workshop düzenlemek isteyen misafirler, The Game’in özel VIP odalarında bu fırsatı yakalayabilecekler. Minibar, PlayStation, Nintendo konsolları gibi cihazların yer aldığı VIP odalarda isteyen oyun oynayabilir, isteyen de sinema seyredebilir.


  KISA SÜREDE FENOMENE DÖNÜŞECEK

  Digital oyunları hiç bilmeyen ancak öğrenmek isteyenler, The Game’in oyun arşivi ile oyun dünyasına adım atacak. The Game çalışanları, oyun oynamak isteyen kişiye kendisi için en uygun olabilecek oyunu önererek bu oyunla ilgili hikayeyi anlatacak ve oyunun nasıl oynandığını gösterecek. Böylelikle hayatında hiç oyun oynamamış kişiler kısa zamanda oyun bilgi ve becerisini geliştirebilecek.


  [​IMG]

  THE GAME HEYECANI ODALARA TAŞINABİLECEK

  Point Hotel Barbaros’ta konaklayan misafirler, digital oyun heyecanını odalarında yaşamak isterlerse, The Game’in odalara sağladığı oyun servisinden yararlanabilecekler.
  En son oyun ve donanımlarına sahip olmak isteyen oyun tutkunları, ihtiyaçlarını The Game içerisinde bulunan ve Türkiye’nin oyun konusunda en profesyonel perakendecilerinden olan Mavi Shop desteğiyle açılan The Game Shop’tan satın alabilecekler.


  İKİ BÜYÜK STANDARTI BİRLEŞTİRDİK

  Öte yandan Point Otel Barbaros Genel Müdürü Cihan Yılmaz, "The Game" ile ilgili olarak şunları söyledi:

  'Otelimiz 16 adet toplantı salonu ve iş dünyasındaki konumu ile hizmet vermektedir. Yoğun iş hayatının stresinden uzaklaşmak isteyen iş adamları ve iş kadınları için "The Game"in harika bir fırsat olacağına inanıyoruz. The Game projesi şekillenirken bu fikirden yola çıkarak eğlence ve oyun sektörünün Know How'ı ile otelcilik sektörümüzün yüksek servis standartlarımızı bir çatı altında birleştirdik ve yeni bir deneyim alanı yarattık. "The Game"e yalnızca 18 yaşından büyükler girebilecek, otelimizde konaklayan misafirlerimiz ve kurumsal organizasyonlar için otelimizde bulunan misafirlerimizin dışında içeri girmeyek isteyenler için üyelik sistemi uygulanacak."