Tüm oranlar koruyarak dünyanın nüfusunu 100 kişilik bir köye düşürseydik şöyle şiir gibi bir tablo
ortaya çıkacaktı:
-Köyde 52 si kadın 48 i erkek olmak üzere,57 Asyalı ,21 Avrupalı;14 Kuzey ve Güney Amerikalı ve 8
Afrikalı yaşayacaktı.
-30 u beyaz ırktan 70’i beyaz ırkın dışındakiler olacaktı.
-89’u heteroseksüel,11’i homoseksüel olacaktı.
-6’sı tüm dünyanın zenginliklerinin yüzde 59’una sahip olacaktı.Ve 6 kişinin tümü de ABD’de
yaşıyor olacaktı.
-80’i normal standartların çok altındaki evlerde yaşayacaklardı.
-70’i okuma yazması olmayacaktı.
-50’si kötü beslenecekti.
-Biri üniversite mezunu olacaktı.
-Sadece biri bilgisayar sahibi olacaktı.
-70’i 21 yaşının altında olacaktı.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
birşeyi eklemeyi unutmuşlar oraya PH'a tek sahip olan erkek extra :lolmuch: :mrgreen:

Vay be çok korkunç bir oran ama dünyanın tüm gelirinin %60 şını sadece % 6 lık bir kesimin yemesinden daha korkunç değil , dedikleri gibi Dünya mükemmel ama insan değil Neutral

wışşş abarowwww obaraks , efendi nin konu olmasa çok pis dalardım , forum çıkışı trafoya gel orada halledeceğiz işi , bana ha yaş tutmuyo ha mai ye hakaretlerin en ağırı , ben ki bu tür konuların 23 ciltlik ansiklopedisini anne karnında yazmış adamım bana ha :lolmuch:

Dampyre

Buralıyım
mai_mai demiş ki:
wışşş abarowwww obaraks , efendi nin konu olmasa çok pis dalardım , forum çıkışı trafoya gel orada halledeceğiz işi , bana ha yaş tutmuyo ha mai ye hakaretlerin en ağırı , ben ki bu tür konuların 23 ciltlik ansiklopedisini anne karnında yazmış adamım bana ha :lolmuch:
muahahahah :mrgreen: :mrgreen:
Paris Hilton

_CaspeR_

Buralıyım
mai_mai demiş ki:

şaka şaka he yanlış anlama ama güzel yazmışsın komedi k :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: optummm

uaha eyv extarının ütopyası Paris Hilton işte ya .... kahvekeyfi

sen hikayene dna yı ekLe şööööyyLeee güzeL bir roL veR ödeşiriniz :lolmuch:

_CaspeR_

Buralıyım
EFendi demiş ki:
uaha eyv extarının ütopyası Parsi Hilton işte ya .... kahvekeyfi

sen hikayene dna yı ekLe şööööyyLeee güzeL bir roL veR ödeşiriniz :lolmuch:

hemen rol isteğimi söliyim yatakta çekilecek bir rol isteiği olabilir(Anladınız Siz Onu) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Paris Hilton haaaaaaaaa popcorn anladım

şaka şaka he yanlış anlama ama güzel yazmışsın komedi koptummm
Sen benim ne zaman ciddi olduğumu ya da yanlış anladığımı gördün . Yok artık daha fazla adam katamam hikayeye 20 kişi oldu şimdiden iyi hatırlattınız bu akşam biraz daha yazayım , üleynn şu ülkede animeci adamlar olacak ben yazacağım seneryayo onlar çizecekler ahh ah , şu Dünya daki tek hayalim . Allah izin verirse alacağım 5 6 yıl sonra japon vatandaşlığını ya da sürekli oturma iznini Rolling Eyes neyse konudan saptık , özür .

SonSAHNE

Bilgiliyim
mai_mai demiş ki:
Paris Hilton haaaaaaaaa popcorn anladım

şaka şaka he yanlış anlama ama güzel yazmışsın komedi koptummm
Sen benim ne zaman ciddi olduğumu ya da yanlış anladığımı gördün . Yok artık daha fazla adam katamam hikayeye 20 kişi oldu şimdiden iyi hatırlattınız bu akşam biraz daha yazayım , üleynn şu ülkede animeci adamlar olacak ben yazacağım seneryayo onlar çizecekler ahh ah , şu Dünya daki tek hayalim . Allah izin verirse alacağım 5 6 yıl sonra japon vatandaşlığını ya da sürekli oturma iznini Rolling Eyes neyse konudan saptık , özür .

bi Anime şirketi kur :lolmuch: etrafı temizlerim ben orda :lolmuch:

Sen gül bakalım anime sitemiz yakında hayata geçiyor 10 yıla kalmaz Ortadoğu ve balkanların bir numarasıyız , bir de kendime ateşli bir japon kızı buldum mu :mrgreen: daha ne isterim ki Allah tan .

SonSAHNE

Bilgiliyim
mai_mai demiş ki:
Sen gül bakalım anime sitemiz yakında hayata geçiyor 10 yıla kalmaz Ortadoğu ve balkanların bir numarasıyız , bir de kendime ateşli bir japon kızı buldum mu :mrgreen: daha ne isterim ki Allah tan .
ben dalga amaçlı değil ciddi demiştim :lolmuch: Hayırlısı neyse o olsun :lolmuch:

Yukarı Alt