İnternette en çok onlar tıklanıyor, onlar izleniyor! İşte İnternetin son TV trendleri...

İnternetin en çok indirilen TV dizileri listesi belli oldu. Bu verilerinin en önemli kaynağı olarak kabul edilen Bittorrent'e göre kullanıcıların %50'si Tv Show'larını da indirmişler. Lost adlı amerikan dizisinin bu kanalla her bir bölümü yaklaşık 10 milyon kez indirilmiş bu da neredeyse tv'de izlenme oranlarıyla aynı.

İşte Top 5

25 Mayıs- 1 Haziran arası en çok indirilenler
1- Lost
2-Battlestar Galactica
3-The Daily Show
4-The Colbert Report
5-So You Think You Can Dance

2007 yılında en çok indirilenler
Rangink -TV-Shows İndirme Sayısı
1- Heroes (2.439.154)
2- Top Gear (1.217.923)
3- Battlestar Galactica (706.209)
4- Lost (705.724)
5- Prison Break (608.487)

Prison Break!!!

Lost hiç bakmadım ama Prison Break kdr bi sonraki bolumnu bekeldigim bir diizi yoktu.Heyecan olsun die indirmez,her hafta cnbc-e beklerdim :D

Liu

rank8
Prison Break[PB] diyorum susuyorum hergün okuldan gelir gelmez çantamı atar pc açar o arada ustumu degısırdım otururdum bılgısayar başına gece 1 kadar full izlerdim bi kere bitirdim bir daha izledim sonra Heroes oda güzel di Lost bunlar kadar sarmadı beni xD

bana göre Heroes en gralı ama zevkler ve renkler tabiki tartışılmaz.
Bu arada Heroes 3 sezon nezaman geliyor bilgisi olan ? yeter artık gözümyollarda beynim sylar da kaldı. :mrgreen:

Bi kere Losttun bi heycanı var.ne olup ne olamayacağı belli değil.bence gelmiş geçmiş en iyi dizi.Milyonlarca teori ve bulgu var.ama pb de hiç heycan yok.Sıradan şehirde geçen bi dizi.neyin olup neyin olabilemeyeceği azcık düşünülünce ortaya çıkıyo.ben lost diyorum.

Hayır ilker hiç te öyle değil...

Aralarındaki fark

Kurtlar Vadisi; dünyanın en iğrenç, en saçma dizisi

Lost; dünyanın en iyi, en heyecan verici dizisi....

O zaman ben yanlış anlamışım... Bizim milletimiz anca kurtlar vadisi izlesin. Acaba kaç kişi hindistanda ineklerin kutsal olduğunu biliyor??? Biz sadece BİZi izleriz, BİZi okuruz, BİZim tarihimizi öğreniriz...

Mumya demiş ki:
Hayır ilker hiç te öyle değil...

Aralarındaki fark

Kurtlar Vadisi; dünyanın en iğrenç, en saçma dizisi

Lost; dünyanın en iyi, en heyecan verici dizisi....
en eski bölümleri izlemedin galiba en baba aksiyon sahneleri vardi

şimdi batırdılar diziyi

Yukarı Alt