Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Arkadaşlar dün Kivi adlı şahısın beni dolandırdığını söylemiştim ve kanıt için gerekli ss leride koymuştum buraya. Bugün sabahtan savcılıga gittim dilekcemi verdim sadece 6tl dosya parası aldılar birde 2 tl kimligin dilekcenin ve parayı yatırdıgıma dair makbuzun 2 şer tane fotokopisini cektirdim. Dilekceyi savcı okudu onayladı sonra beni tekrar bilişim suçlarına gönderdi ordaki bayan dilekceyi temize cekti bilgisayardan. Sen bu ilanı nerde gördünde bu parayı yatırdın dedi bi forum sitesi dedim ismini biliyosan yaz dedi bende yapıştırdım oraya extraloob.com u :D . Sonra ordaki kadın dilekcemi temize cektikten sonra bitane avukat geldi onla bi odaya girdik durumu en baştan detaylıca anlatmamı istedi. Bende herşeyi eksiksiz anlattım oda bugüne kadar açılan davaların hepsi kazanıldı merak etme için rahat olsun ama birdaha böyle oyunlara gelme uyanık cok falan filan dedi, bu arada abi eski knight oynayıcılarındanmış bende zamanında oynadım falan filan dedi baya yardımcı oldu sağolsun. Adminler sizinlede yakında iletişime geçeceklerdir tahminimce bu Kivi adlı karaktersizin ıp adres dökümünü isteyeceklerdir. Bana sadece bi dava soruşturma no verdiler bunu kaybetme dediler bende attım cüzdana. Şimdi tek yapmam gereken beklemek. Savcılıktan çıktım 4-5 saat sonra bu kivi adlı şahıs telefonumu aradı bilinmeyen numaradan, bilgisayardan polis telsizi seslerini açmış aklı sıra beni yiycek suç duyurusunda bulundugunuz şahısında sizinle ilgili şikayetleri falan var diyo, 2dk sonrada bak kardeşim ben o seni dolandıran çocuğu araştırdım oyunda silk satan bir çocukmuş ve hesap numarasıda onunmuş diyo. Lan beyinsiz bi polis memuru karşısındaki sanığa kardeşim dermi :D:D zaten sesinden anladım senin oldugunu 10-15 sn de. bidahaki çağırdıklarında bunuda ekliycem halen beni arıyor çeşitli yalanlar söyleyerek beni korkutmaya çalışıyo yaptıkları yetmiyomuş gibi benimle uğraşıyo diycem. Bittin yani artık toparlanışın falan yok senin avukat abi sağolsun ne va ne yok anlat dedi hepsi onun alehinde kullanılacak dedi, dolandırıcılıgın pskolojik etkisi, sanığın müştekiyi halen madur etmeye devam etmesi falan filan bir ton şey eklendi dosyana. 150tl aldım diye sevinirken en az 7-8 milyar parandan olacan haberin yok. Hadi bakalım

Kişi ile başka öğrenmek istediğiniz şey varsa adminime danışarak size bilgi verebilirim. Konunun daha fazla uzamasını istemiyorum, iyi forumlar.

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt