Cave de kasmaya giderken bi baktım ortalık earth ghost warriorle kaynıyor odalarına giriyim dedim girene kadar 15 mob kestikten sonra karşılaştığım manzaralar^^
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
oraya o lvlde hiç bi avrupalı char giremez en fazla dayanacak olan warior olur >>>
60-70 arası

Ben bile dayanamadım 2 giant sayısız normal mob kestikten sonra Snowsuz ve Iron Shieldsız kalınca yattım :P

intsin o yüzden
fakat avrupalı strler senin kadar bile dayanamaz
(avrupalı chardan çok çektim çekmeyede devam ediyorum) :x

Xenas

Aynı şey bizim Pluto serverındada vardı ben 70 level Wizardımla o zaman tek başına temizlemiştim orayı o zaman bard tım ama :D saldırmıyordular bana:D

PC_kopat demiş ki:
oraya o lvlde hiç bi avrupalı char giremez en fazla dayanacak olan warior olur >>>
60-70 arası
zuhahahaa varrior muu kardes kafam güzel mi warrior orda 5 dk bile dayanamaz mag attack vuruyo solider ler

PC_kopat demiş ki:
60-70 arası

Ben Cleric Wizardım Ve cOK Rahat dayandım.. :S ama bunların daha azı Ve 69-70 str attack yapan Mobslara 8) :? euları KücümsemeyeLim Lütfen pvp geLin :mrgreen: Bless spell bastım Ve zerkle alanları yaptgım zaman orda hiç bir mobs yasamaz...Yarın İnsallah Carımın ss'Lerini Görüceksiniz... :thumbsup:

dwil demiş ki:
PC_kopat demiş ki:
60-70 arası
zuhahahaa varrior muu kardes kafam güzel mi warrior orda 5 dk bile dayanamaz mag attack vuruyo solider ler
senin güzel heralde warior/cleric orda en çok dayanacak chardır avrupada bless+recovery ardından mana skin ve iron skin kullandığı zaman avrupada en çok dayanacak char

bard'ın noise skill'i wizardlar için giantlarda ve şampiyonlarda bi işe yaramaz anca 72+ Wizard bişiler yapabilir orda ben ordaki mobun Lv inde avrupa chardan söz ediyorum

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
tam glavier areas olmuş bir girecektim of offf sal çocuğu kastırsın dursun cevher gibi, az kaldı az eski günlerime ^^

Yukarı Alt