Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
sunucuda milkshakenin ne işi var ya anlamadım.adamlar sunucuyu masa diyemi kullanıyorlar

Jigsaw

Aileden
sk8er_boi demiş ki:
artık suna dün demesek o gun geride kaldı
Mesaj tarihine göre dün oluyor. Artık konu amacından saptı globalden indirilmiştir. Gereksiz mesaj yazmazsanız sevinirim.

benim de 2 tane phpbb sitem var kardes çay may hikaye cok salam dedigimiz phpbb3 databasesine saldırı oldu ve database silindi allah askına barı bilmiyonuz sallamayın ya hey allahım misake klavyeye dokulunce pleskin databasesimi gidiyo sadece ama furumun yas kriterleri bu yalana uygun tabiki Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad ayıp ayıp böle bir site bu sekilde kendini avutuyor

Jigsaw

Aileden
martiyn demiş ki:
benim de 2 tane phpbb sitem var kardes çay may hikaye cok salam dedigimiz phpbb3 databasesine saldırı oldu ve database silindi allah askına barı bilmiyonuz sallamayın ya hey allahım misake klavyeye dokulunce pleskin databasesimi gidiyo sadece ama furumun yas kriterleri bu yalana uygun tabiki Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad ayıp ayıp böle bir site bu sekilde kendini avutuyor
Ne çok biliyorsun sen? Klavye ye döküldü demedim sunucu makinasına döküldü dedim ama onu anlayamayacak kadar gerizekalı olduğun için yapacak bir şey yok. Seninle tartışmak bir köpeğe çatal bıçak kullanmayı öğretmekten farksız. Şimdi sen ben hackledim falan da dersin. Neyse terbiyeli ol bir daha da gözüme gözükme. En ufak 2. yanlışını bekliyorum. Wink

pfffffff

Aileden
Sakin olun arkadaslar Idea

martiyn demiş ki:
Oradaki Milkshare isin espirisi akilli bey, daha iyisini yapabiliyorsan yap ok burda millete camur atip akil verip yol almayin.Kendimizi avutacagimiz hicbirsey her sitenin basina geldigi gibi http://www.extraloob.com unda basina gelebilir.Cekememezliginizi bu kadar belli etmeyin....

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt