EmmaW

beyler geçen 4 kiloluk dumbell aldım birde göğüs yayı aldımda bunların için nasıl bir program yapmam lazım dumbella araştırdğım kadarıyla karın sırt vs. bölgelerede kas yapabiliyomuşuz bildiğiniz hazırda program varmı yada kendi yaptığınız falan? biraz göbek var eritmeye çalışıyorumda aynı anda göğüs kol falan kasıyım dedim kısacası ne yapayım günde kaç tane hangi hareket falan yardım edenlere şimdiden teşekkür

bunlar var ama bunlar için sehpayada ihtiyacın var. sırt için barfiks çekmelisin boyun kısaysa kapı arası barfiks demiri al

ekstra olarak mekik çekmeyle filan göbek erimez koşman lazım 2 günde bir falan.bu koşuları da 100mt sprint x10 yaparsan daha faydalı olur.onun dışında hareketleri gün de 3 set 8 tekrar şeklinde yapabilirsin.Göğüs bölgesini çalıştırdığın zaman aynı zamanda tricepslerde çalışır göğüs + biceps çalışabilirsin.omuz çalışıncada bicepslerin çalışır ayrı bir gün de omuz+triceps çalışabilirsin bu sayede aynı günde 3 farklı bölgeyi rahatlıkla çalıştırırsın.Karın çalıştığın gün sırt çalışırsın aynı bölgelere etki eden hareketlerdir genelde bu bölgeleri çalıştıran hareketler.2 günde 1 karın çalışman daha faydalı olur. şimdilik bu kadar :)

Yukarı Alt