yeni bir eu çara başlayacağım ve warlock skillerini de garanti olarak açacağım, benim için öncelik seri kasması ve yatmaması zamanla farmdan sonra bütün warrior skillerini açacağım ama sizce önce dual axeyle mi yoksa 2h la mı başlamalıyım

Arada pvp unique takılırım diyorsan 2h sec bence, kasmak için dual axe olabilir, Brave_ChiLD'ın dedikleri mantıklı.

full farm yap ikisini birden aç bence, warrior kasılacaksa tüm skilleri açılmalı derim ben

Merhabalar.
Kasarken kesinlikle dual axe daha hızlı. Pvpde yine benim görüşüm dual axe daha başarılı. Herşeyden öte 110da yaklaşık 220 phy def veren pasifin var. 2h gibi çinliler karşısında ezilmezsin.

Okçu ve blader gibi çarlar karşısında ezilir. Oynamasını bilen iyi bir glavier karşısında da ezilir. Snowunu açmış nüker karşısında da ezilir.

benim bu konularda fikrim hep aynı, hangisi daha zevkli geliyosa onu aç =) çünkü charını ne kadar çok seversin, ne kadar çok seversen o kadar ilgi gösterirsin, kullanmasını o kadar iyi öğrenirsin ve yapıp yapabiliceğin en sağlam charı yaparsın =) güçlüsünü ararsan sadece güçlü olsun diye emek harcarsın, ama sevdiğin charı kasarsan baştan aşağı emek olur, kıymeti fazla olur =) ben mesela avrupa kasarsam kesinlikle dual axe kasarım çünkü gözüme daha hoş görünüyo (koşması dışında :D) ve skilleri daha çok hoşuma gidiyo =)

2h aç en mantıklısın ztn elbet açman lazım charın düzgün bişey olabilmesi için :wink1:

2h de dual axede kasmış biri olarak tekrar söylüyorum.
110 da 212 phy def veren pasifin sayesinde light armor seti giyip kafana göre cirit atarsın ortalıkta. Dual axe, bugüne kadar sroda yaptığım en iyi seçim.

Yukarı Alt