1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

[DTR]Warcraft III 1.24 Patchli Kurulumsuz Full Paket


 1. Kwanza

  Kwanza rank8

  Kayıt:
  1 Ağustos 2009
  Mesajlar:
  1.527
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  DTR 1.24a Full Kurulumsuz Taşınabilir Warcraft III Paketi

  Önemli : Oyunu USB Flash belleğinize atabilmeniz için ; içerisindeki movie leri sildim , 1Gb lık bir flash belleğe rahatlıkla sığabilir ve hiç kurulum yapmadan evde , okulda cafede kesintisiz dota keyfi yaşayabilirsiniz!

  Patch sürümlerindeki yükselme tüm warcraft oyuncularını çileden çıkartacak hatalara yola açabilmektedir , kurulumu tamamlayamayan yanlış yapan arkadaşlarımıza "Diabolic Tools" ile%100 çözüm sunuyoruz.;

  Diabolic Warcraft III Tools paketi , kutunun içerisinde hazır halde geliyor , bu program ne işimize yarayacak ?
  Bu program ile neler yapabiliriz?

  - "Diabolic Warcraft III Tools, Warcraft III genelinde özelleştirmeler yapmanıza olanak sağlayan bir araç, araç tamamen benim tarafımdan yazıldı ve Infrisios'un DotA temaları kendisinden izin alınarak içine eklendi. Diabolic Warcraft III Tools içeriğinde, Warcraft III Yazı Tipini, Arkaplan Resmini, DotA temasını değiştirmenize olanak sağlayan 3 genel araç ile Gondar ve Rooftrellen kahramanlarının seçim alanlarını düzelten bir küçük DotA aracı, Warcraft III kurulum kayıtlarını düzelterek kurulumdan sonra format atmış olsanız bile sorunsuz patch yüklemenize olanak sağlayan ufak bir araç, Warcraft logosunu oyunun ana ekranından silmenize ya da değiştirmenize sağlayan diğer bir ufak araç ile değiştirdiği dosyasını yedek almanıza olanak sağlayan bir araç barındırmaktadır.

  Ayrıca Font dosyaları yerel dosyalar olduğu için orjinal font dışındaki fontları kurduğunuzda oyunlarda "Ğ", "Ş" gibi karakterleri de küçük halleri ile beraber gayet sorunsuzca yazabilmeye ve görebilmeye başlayacaksınız fakat orjinal font'a sahip olan oyuncular hala "şemsi paşa pasajı" yazıldığında "emsi paa pasajı" görecek eh o da herkes aracı kullanırsa çözülebilecek bir sorun. "

  - 1.24a Hazır kurulu olarak gelmektedir.

  - Tüm heroların skinleri düzenlenmiş, gondar ve treant tıklanabilir hale getirilmiştir.

  - Warcraft arkaplanı olarak , Reign of Chaos'un efsanevi arka planı şeklinde ayarlanarak kullanıcılarımıza bir değişiklik yapıyoruz (diabolic tools ile bunu istediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz).

  - War3.mpq dosyası yedeklenerek orjinal halde yedeklenmiştir ve kutu içerisindedir ( Olası problemlerde varolan war3.mpq ile değiştirdiğinizde oyun 0 kurulmuş gibi çalışacaktır. )


  Part 1
  Part 2
  Part 3
  Part 4
  Part 5

  Kod:
  Rar Şifresi: dotaturkiye.com
   
 2. Kwanza

  Kwanza rank8

  Kayıt:
  1 Ağustos 2009
  Mesajlar:
  1.527
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Düzenlendi 1.24
   
 3. clayn

  clayn rank8

  Kayıt:
  5 Ağustos 2008
  Mesajlar:
  14
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  kardeş creak hatası verıor
  ondan oncede warcaft3 unable yazısı cıkıo