1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

DTP'nin resmi internet sitesi hacklendi


 1. TurKKillS

  TurKKillS Buralıyım

  Kayıt:
  14 Mart 2007
  Mesajlar:
  4.587
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Çevre Mühendisliği.
  Şehir:
  geriden...
  "Soykırım" sözüne tepki gösterdiler...

  Terör örgütü elebaşı Abdullah Öcalan'a kötü muamele yapıldığını iddia eden ve Kürtlere soykırım uygulandığını ileri süren DTP'ye ilk ceza sanal alemden geldi. DTP'nin resmi web sitesi 'www.dtp.org.tr', 'Ayyıldız Team' adlı hacker grubu tarafından çökertildi. DTP'nin web sitesine kendi amblemini koyan Ayyıldız Team, siteye ayrıca 6 dakikalık bir video görüntü de ekledi. Video görüntüsünde PKK terör örgütüyle mücadele sırasında şehit düşen güvenlik görevlilerin fotoğraf ve görüntüleri yer alıyor.

  Ayyıldız Team adlı hacker grubu sitede bir duyuruya da yer verdi. "Bu bir uluslararası tekzip ve düzeltme hakkıdır" başlıklı duyuruda DTP'ye, "Siz Kürtleri savunduğunuzu iddia ediyorsunuz. Savunduğunuz Kürtler bu vatan için Çanakkale'de Sakarya'da 18-20 yaşlarında şehit olan benim Kürt kardeşlerim mi? Burası Muştur, yolu yokuştur, giden gelmiyor diye ağıtlar yakan bu vatan için Yemen'e giden, orada çöllerde şehit olan Kürt kardeşlerim mi? Yoksa soyu Ermeni, Yahudi olup tek amaçları bu ülkeyi parçalamak olan PKK terör örgütü mensuplarını ve onların sempatizanları olan aslı Kürt olmayan kalleşleri mi savunuyorsunuz?" soruları soruluyor.

  Ayyıldız Team'in duyurusunda özetle şunlara yer veriliyor: "Biri şehit olduğunda ben de askere gideceğim, bu vatan için şehit olacağım diye haykıran Diyarbakır'ın öz evladı, Hakkari'nin gerçek vatanseveri, Batman'ın bayrak aşkı ile yanıp tutuşan bu gençler Kürt değil mi? Kürt-Türk diyen insanları ayıran sizin gibi ırkçı faşistler asla Türk-Kürt kardeşliğini bozamayacak. Hiç kimse bu dostluğu, bu kardeşliği yıkamayacaktır. Sizi kınıyoruz. Kahpe teröristler ve yandaşları. Vatan hiçbir zaman bölünmeyecek, her şehidin intikamını mutlaka alacağız. Siz DTP acaba PKK'dan ne gibi bir rant sağlıyorsunuz? Bunu ben biliyorum ama size de sormak istedim. Türkiye de bunu öğrensin. 'PKK, Amerika'nın ve Türkiye'nin düşmanı bir terörist örgüttür' diyen Amerika ve Türkiye'ye kafa mı tutuyorsunuz? Bir gün gelecek Barzaninizin de Talabaninizin de kellesini bu ülke alacaktır. Sizi açıkça destekleyen Belçika, Hollanda, Avusturya, İsviçre ve diğer ülkelere dünyanın en büyük sanal savaşı ile milyar dolarlık zararlar çok yakındadır. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. 17 şehidimize Allah'tan rahmet diliyoruz. Bu şehit çocukları bir gün sizden bunun hesabını mutlaka soracaktır."


  Cihan


  Love AYYILDIZ TİM :kalp:


  NOT:http://www.haberturk.com sitesinden alıntıdır.
   
 2. NiNCaSu

  NiNCaSu olduser

  Kayıt:
  26 Ekim 2007
  Mesajlar:
  4.483
  Beğenilen Mesajlar:
  6
  Ödül Puanları:
  48
  Meslek:
  Keşke hep çocuk kalsak,kalplerimiz yerine dizlerim
  Şehir:
  Depresif CollaTeraL
  Helal olsun.
   
 3. djfko

  djfko rank8

  Kayıt:
  9 Haziran 2008
  Mesajlar:
  1.772
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Öğrenci
  Şehir:
  En son bıraktığın yerde...
  Süpersin AYYILDIZ TİM :kalp: