1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Dragon BaLL , Z , GT Fan Clubs


 1. BlueLight

  BlueLight olduser

  Kayıt:
  18 Temmuz 2008
  Mesajlar:
  1.026
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Dragon Ball
  [​IMG]
  •153 Bölümden Oluşmaktadır.
  •1986 Yılında Yapılmıştır.
  •Dragon Ball’ın 4 filmi bulunmaktadır.

  Dragon Ball Z
  - Resim Silinmiş.
  •291 Bölümden Oluşmaktadır.
  •1989 Yılında Yapılmıştır.
  •Dragon Ball Z’nin 13 filmi ve 3 tane special'ı bulunmaktadır.

  Dragon Ball GT
  [​IMG]
  •64 Bölümden Oluşmaktadır.
  •1996 Yılında Yapılmıştır.
  •Dragon Ball GT'nin 1 tane special'ı bulunmaktadır.


  Dragon Ball
  Goku Diger Savaşçılardan daha güçlüdür ve dünyayı tehlikelerden korumaktadır.Kendisi Dünyalı degildir Vegeta gezegeninden gelen bir saiyan'dır . Dünyayı yok etmek için bebekken gönderildi büyükbabası gohan onu buldu ve baktı . Goku Çok yaramaz bir çocuktu bir gün vadiden kafa üstü düşerek tüm bildiklerini unuttu ve iyi biri oldu .
  Dolunay oldugu bir günde dolunaya baktı ve oozaru'ya dönüştü kontrolünü kabederk büyükbabası diye bildigi gohanı öldürdü .
  Büyük Babasının ona Bıraktıgı 4 Yıldızlı Ejder Topu İle Küçük Bir Kulbede Yaşıyordu Daha Sonra Ejder Toplarını arıyan Bulma'yla Tanışıp Mceralarıına Başladılar.


  Dragon Ball Z
  Vegeta Gezegeni Freiza Tarafından Patlatıldıgı zaman kurtulan Abisi Raditz Goku'yu Onlara Katmaya Gelmiştir . Ama Goku Buna Hiç niyetli Degildir Ve Picollo gokuya yardım eder Goku'da Raditz'de Ölür.
  Goku Çok iyi bir egitim aldıktan sonra hayata gerin döndürülür .Gelen 2 Saiyan Nappa Ve Vegeta Çok Güçlüdür . Z Savaşçılarının Çoğunu Öldürürler . Nappa Aldıgı hasar yüzünden vegeta tarafından öldürülür ve işin asıl yanı şimdi başlar vegeta çok güçlüdür . Ama sonunda Goku Kaioken Tekniğiyle Onu Yener ama Gitmesine İzin verir .
  Ondan Sonra Öldürülen Arkadaşlarını Geri Getirmek İçin Namek Gezegenindeki Ejder Topları Gerekmekdedir . Ama Bunları Araan Biri daha Vardır Frieza ... Frieza Kendii Evrenin En güçlüsü Sanar . Namek Gezegenine Gelen Vegeta'da Frizayı Hiç sevmez .Frieza Bütün Orduları Ölünce Ginyu Force ' yi Çağırır Goku Oraya Geldiginden Ginyu Forceyi Dagutır .Frizayla Savaşırlar En sonunda Frieza Krilini Patlatark öldürür Goku Çok Sinirlenir Ve Süper Saiyan'a Dönerek Friezayı Yerden Yere Vurur .
  Namek Gezegeni Patladı ve Goku Ginyu Force Üyelerinden Birinin Gemisine Binip Kurtulmuştur . Ve Gittigi Gezegende Işınlanmayı Öğrenip Dünyaya Ginyu Force Gemisiyle Geri Gelmiştir . Aynı Zamanda Frieza'yı Babası Bulmuş Ve Malzemelerle İyileştirmiştir . Gelecekten Gelen Trunks Friezayı Ve babasını tek hamlede öldürür . Ve Ondan Sonra goku gelir . Trunksa Konuşurlar . Trunks Gelecekten gelmiş ve vegetanın çocugudur ve tam o zamanlarda dogacaktır . Trunks Gokuya Kalp Rahatsızlıgı olacagını söyler bunun içinde bir ilaç Verir Vede Çok Güçlü olan Androidlerin gelecegini söyler . Herkez Telaşa Kapılmıştır .
  Çalışırlar Ve sonunda Androidler gelmiştir ama tam o sırada gokudun kalp rahatsızlıkları başlar . Ve o geri Gelmiştir VEGETA androide En Güçlü Saldırısı Big Ban Attack Atmış ve paramparça etmiştir . Ama Dr.Gero Yeni 2 Androidi Canlandırır 18 Ve 17 , 17 Dr geroyu öldürür ve 16 yıda canlandırır . Vegeta Yada Başkası Androidleri yenemez .
  Androidler gokuyu ararken gelecekten çok güçlü olan CELL gelmiş ve dünyadaki insanların güçünü emer . Goku iyileşince Vegeta , Trunks , Gohan , Goku ve Picollo 'nun Daha güçlenmesi için Zaman ve Ruh odasına gitmeleri Söylenir .Picollo Bu arada İmperfect Cell İle Dövüşür Cell ona Bazı açıklamalar yapar kendinin Z Savaşçılarının Genlerinden Yapıldıgını Söyler .Digerleri Çalışırlar Celde Bu arada 17 Yi emer Ve Half-Perfect Olmuştur Vegeta Kolaylıkla yener ama onuru Yüzünden 18 de emip Perfect Olmasını İstemiştir . Cell Perfect Haline Geldiginde Vegeta En Güçlü Saldırılarından Biri Olan FİNAL FLASH Atmıştır . Celin Kolu kopar . Ama Picollonun özelligini kullanıp tekrar çıkartır . Ve Vegetayı Etkisizleştirir.Trunksa Bir turnuva teklif eder "Cell Games Torunament " .
  Üyeler
  •BlueLight•
  The GoDFatheR•​


  Dragon Ball Z Yi YAzıyorum Şuan İzledigim Yere Kadar Yazıcam Kendi Yazımdır Hepsi .
  Yakında İmzalar Gelicektir .
   
  Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 13 Şubat 2017
 2. Marinero

  Marinero rank8

  Kayıt:
  10 Aralık 2007
  Mesajlar:
  2.986
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Öğrenci
  Şehir:
  Çanakkale
  Çok Eski Çizgi Filmler , Ekle Beni
   
 3. BlueLight

  BlueLight olduser

  Kayıt:
  18 Temmuz 2008
  Mesajlar:
  1.026
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  İmzalar Hazırlanıyor Yavaş Yavaş Yaklaşık 25 Tane İmza Falan Olucak :)
  Goku 1-2-3-4
  Vegeta 1-2-4 Gibi :D
   
 4. 4Witch

  4Witch rank8

  Kayıt:
  26 Ekim 2008
  Mesajlar:
  32
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0