Youtubede rastgele gezerken buldum :lolmuch: Icınde bnde warım :lolmuch: lvl 68 full str bow
Dk. 1.05 lutfen bnı ızleyın cok guzel ölüyorum :lolmuch: :lolmuch:

Adamın ısmı Yurka sımdı 72+ coktan gecmıstır blkıde 80 olmuştur ... kim bılır
Server : olympus
not : o gün oyunu bırakmayı düşünmüştüm :mrgreen:

http://www.youtube.com/watch?v=pE31_xtjErg&mode=related&search=

DAHA FAZLASI ICIN http://WWW.YOUTUBE.COM ' DAN EURO VS CHİNA YAZMANIZ YETERLIDIR ...

YA NEDİR BU CLERİC-MLERİC BARD MARD HAYATIMDAKİ EN İİ OYUN SRO DIODUM BU NE YA MÜSLÜM BABADAN MÜZIK CALARMIS GIBI BUFF YAPIO SACMALIK YA ESKIDEN OYUN COOOOOOOOOOOOOOOOK HARİKAYDI ..

ILERIDE KESIN 15 SN POT BASMA OLAYI KALKICAK Wink NORMALDE 30 SN DI 15 SN DUSURDULER YAKINDA NORMAL BASICAK VE CHİNA CHARLAR ARTIK DEFATED

BLADE VE SWORD/SHİELD LER ICIN O KADAR KOTU BI OLAY YOK ! PHY DEFENCE VE BLOCK SANSI WAR GLAVİE BOW DA BISI YOK Crying or Very sad

okadarda inanilmaz bisi diilki 2.5 k hp si olan bi char :lol: herkeze tek atiyo herkezden tek yiyo :lol:

:lolmuch: :lolmuch: Bnle ilgili yorum yokmu :mrgreen: Yanlız o adamla baya kavgalıydk :mrgreen:
adamı yerden kaldırmıodum :mrgreen:

Silkroada yeni ırk gelınce oyunun ıgrenc olucanı cok onceden bılıodum ve oldu butun arkadaslarım tek tek oyunu bırakıo kasası yok kımsenın

Thief - Hunter -Trader bıze yetıodu Crying or Very sad Offf Off sesimi duy Joymax Evil or Very Mad

herkes bnm fkrmdemi bilmem ama cidden büyük haksızlık oldu ekside başladımızda 11 lvlde 500-600taş çatlasa 700 hpmiz olurdu şimdi adamda 1k hp oluyo büyük haksızlığa uğradık

hala oyun daha güzel oldu artık yanlız kovboy gibi dolasmak yok dienlerin üstüne güzel bi video avrupalıların ustunlugu npc itemi giyen bi wizard butun downhang kapı onünü mezarlıga ceviriyor ve hala cinliler daha güclü deniliyor bu avrupalılara nerf gelmezse bende bırakıcam oyunu.

Arkadaşım sen vıdeoyu ızledın bn kasmayı bırakıp youtubedekı butun vıdeoları ızledım ve bunun ustune kendı serverımdakı 64+ butun eurp. adamları 1 saat ızledım bufflarına baktım skıllerıne baktım pvp de ızledım ..

aylarca haftalrca gecelerı sabahlayıp china character kasan arkadaslara yazık olmus kı bnmde 68 lvl bowcum wardı takas ettım gLavie kasıom daha sağlıklı hıc deılse

Ya 55 k crt wuran CROSSBOWCU gördum Shocked Shocked ksro serverında

ARTIK KASASIM GELMIYOO OFFF OFFFFFF DELİ OLCAM YAWF

ya kat kat dusuk bı adamın senı yatırması iğrenç bi duygu

evet serverın en yuksek crossbowcusuna denemelik pvp teklif ettim dh önünde adamın lvl 68 benim 74 hybird int agırlıklı tek attı elle kassaydım o an oyunu bırakırdım hırs yaptım ama full sosun set toplamadan bırakmıyacam bu oyunu..tabi bide avrupalıların sun seti düşünmek lazım

A

Anonymous

Guest
sdsng demiş ki:
hala oyun daha güzel oldu artık yanlız kovboy gibi dolasmak yok dienlerin üstüne güzel bi video avrupalıların ustunlugu npc itemi giyen bi wizard butun downhang kapı onünü mezarlıga ceviriyor ve hala cinliler daha güclü deniliyor bu avrupalılara nerf gelmezse bende bırakıcam oyunu.
wizard dedıgın tek atacak zaten gordugumuz gıbı vıdeoda kımse adama dalmamıs sadece adam dalıyo Wizardla pvp de ılk davranan kazanır .rüzgar esse oluyorlar Ama Arkasında Cleric Olmasın :mrgreen: Roque larada hayranım :mrgreen:

Buqun Gordum Yurka yı karralarda kasıordu Olympustayım Bende Nıckın nE Gordum KaRralara tek atıordu bANAda wızard 72lvl 14k yapıstırdı :lolmuch:

boo

rank8
dR.NooB demiş ki:
ILERIDE KESIN 15 SN POT BASMA OLAYI KALKICAK Wink NORMALDE 30 SN DI 15 SN DUSURDULER YAKINDA NORMAL BASICAK VE CHİNA CHARLAR ARTIK DEFATED
o biraz yalan

ps: 30 sn deildi 20 sndi ayrica hala 20 sn, bizdeki versiyonu 15 sn ....

evet banada o oydurmaca gibi geliyor öyle bisi olursaKi olmıyacak cinli karakterlere sil bastan gibi yeni karakter acma zorunluugu gelecek max lvla gelip sosun som set yapanlarda yeniden 0 karakter acacaklarını sanmıorum buda baya bi uye kaybına neden olur..hatta avrupalılara nerf gelecek diolardı umarım öyle bişeyde olur.

KRAL_ KSK LA BNM 04JAMESROOT :mrgreen:

Walla 20 sn mı 30 mı bılmem ama kesınlıkle surenın azaldıgını bılıorum ve 15 sn oldu cunku kuzenım eskıden fos kasıordu ordan bılıyorum. Ayrıca bu bnm fıkrım ılerde bıze daha guclu skıller geldıgnde onlarında pot basma sorunu kalkar BELKİ Wink Ama charımı en ii şekiLde yapılandırcam 15 sn de 1 pot bastıkca ısımız kolay detective Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad :evil
:

Yukarı Alt