Beyler dövme yaptırmaya karar verdim koluma yaptırıcam fakat şekil falan değil yazı yazdırıcam ingilizce ile arapça arasında gidip geliyorum ama arapça olucak sanırım sizinde fikirlerinizi almak istedim. Biraz geri kafalı bi insanım genellikle ve arapçanın daha ağır duracağını düşünüyorum.. ?

zevkler ve renkler tartışılmaz hacım senin içine sincek birşey olması lazım yaptırdıktan sonra pişmanlık duymuyacağın birşey olsun.

Arapça bana biraz ilginç geliyor benim fikrim Arapça'ya ilgin yoksa yaptırma heleki koluna hiç.Beğendiğin bir sözden öte bence hayatın da yaşadığın bir anın seni ifade eden bir şey olursa pişman olma olasılığın daha az olur.Hemen karar verme.

Japonca yazdır, İtachi reyizin çok güzel sözleri var :D

Bu mesaj Ufck rumuzlu uyeden alinti yapildi
Ufck demiş ki:
zevkler ve renkler tartışılmaz hacım senin içine sincek birşey olması lazım yaptırdıktan sonra pişmanlık duymuyacağın birşey olsun.
Hayır bro zaten beni yansıtan bişey yazıcam öyle çocukça bişey yazdırmıycam :beer:

Bu mesaj Rochas rumuzlu uyeden alinti yapildi
Rochas demiş ki:
Arapça bana biraz ilginç geliyor benim fikrim Arapça'ya ilgin yoksa yaptırma heleki koluna hiç.Beğendiğin bir sözden öte bence hayatın da yaşadığın bir anın seni ifade eden bir şey olursa pişman olma olasılığın daha az olur.Hemen karar verme.
Bro daha ağır duruyor gibime geldi ya. Bu sıralar herkesin kolunda ingilizce bişeyler yazıyo :rolleyes1:

Bu mesaj Violent Arise rumuzlu uyeden alinti yapildi
Violent Arise demiş ki:
Rochas demiş ki:
Bro daha ağır duruyor gibime geldi ya. Bu sıralar herkesin kolunda ingilizce bişeyler yazıyo :rolleyes1:
Resim yaptırmayı düşündün mü?

Rochas demiş ki:
Bu mesaj Violent Arise rumuzlu uyeden alinti yapildi
Violent Arise demiş ki:
Rochas demiş ki:
Resim yaptırmayı düşündün mü?
Aslında düşünmedim bro. Öyle bişey ileride iş hayatımı etkiler mi diye düşündüm, çok göze çarpmaması lazım yani :popcorn:

Bir kız arkadaşım kasıklarına iki melek kanadı yaptırmıştı. :))
Hacım dövme yaptıran insanların %95i bunun bir bağımlılık yaptığını söylüyor örneğin bir arkadaşım koluna ölümün simgesi mi ne öyle bir kadın yaptırdı1 ay sonra kolunun öteki tarafına başka bir şey yapıp kolunu kaplattırdı.İş hayatını önemsiyorsan askerlik vs. yaptırma istersen veya yukarda da dediğim gibi seni simgelesin misal omuzlarına annenin babanın baş harfleri gibi.

Dövme yaptırırken ilerisini de düşün.Yaşın ilerledikçe vücudunda ki dövmeden nefret etmende mümkün, malum yaş ilerledikçe insanların düşünceleri de değişebiliyor kısaca pişman olmayacağın bir dövme yaptır derim ben. Son olarak lütfen sağda solda "dövmeciyim" diye geçinenlere yaptırma, iyice detaylı araştır bir yere gönlünü kaptırma pahalı olsun ama adam gibi olsun.

Bu mesaj La'l rumuzlu uyeden alinti yapildi
La'l demiş ki:
Dövme yaptırırken ilerisini de düşün.Yaşın ilerledikçe vücudunda ki dövmeden nefret etmende mümkün, malum yaş ilerledikçe insanların düşünceleri de değişebiliyor kısaca pişman olmayacağın bir dövme yaptır derim ben. Son olarak lütfen sağda solda "dövmeciyim" diye geçinenlere yaptırma, iyice detaylı araştır bir yere gönlünü kaptırma pahalı olsun ama adam gibi olsun.
Yok bro kesinlikle temizlik benim için çok önemli profesyonel bi yer biliyorum orda yaptırıcam. Ya dedimya öyle çocukça bişey olmuycak ve çok büyük bişeyde olmuycak zaten. Araştırma yaptım renksiz dövmeler 2-3 seansta çıkarılabiliyormuş sanırım :lol:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Arapça'yı bilmediğim için ağırlıktan çok sadece reklam yapmak için yazdırılmış gibi geliyor bana hani sadece dövmem var benim demek için. Şahsi fikrim. Dirsek yönünde küçük harflerle babamın adı yazıyor bileğimde. Dövme senin için önem arz ediyor yaptırdığın-yazdırdığın şey. Başkalarının düşünceleri seni ilgilendirmez ilgilendirmemeli çünkü senin bedenine kazıyacağın ve ömrünün sonuna kadar taşıyacağın bir olgu bu. Ama kol kası bölgesinde yazı benim hoşuma gitmiyor.
Ve evet dövme bağımlılık yapıyor çünkü herkes dövmenin çok acı verici bir şey olduğuna inanıyor ve bir kez yaptırmaya cesaret edip bir daha yaptıramayacağını kendine empoze ediyor. Sonra acısız bir şey olduğunu görünce devamı geliyor.
Vagon-Art'ta yazdırdım dövmemi 4 ay önce. Fiyatı normalin çok çok üzerinde ama ne renkte en ufak bir açılma var ne boya dağıldı. Kusursuz. Verdiğin paranın hakkını alabildiğin bir yer.

Bekle hacım, erken bence, karakterin daha tam oluşmamıştır ileride daha farklı görüşlere sahip olabilirsin ve pisman olursun. Çok büyük bi eksiklik değil dövme. Dövmesizde karakterini tarzını yansitabilirsin.

Mesela ben prensip olarak saat dışında hiçbir aksesuar takmam. Dövme yaptırmak inancıma ters olmasa sol göğsüme dövme yaptırmak istediğim birşey var aslında.

Takımı
Besiktas
ben 16 yaşında yaptırdım. şuan 19 yaşındayım hayatımda hiç bu kadar pişman olmamıştım. :) şimdi sildirmek için fellik fellik dermatolog arıyorum.yaptırmayın abi ben size şiddetle söylüyorum dövme yaptırmayın.

Bu mesaj Left Behind rumuzlu uyeden alinti yapildi
Left Behind demiş ki:
ben 16 yaşında yaptırdım. şuan 19 yaşındayım hayatımda hiç bu kadar pişman olmamıştım. :) şimdi sildirmek için fellik fellik dermatolog arıyorum.yaptırmayın abi ben size şiddetle söylüyorum dövme yaptırmayın.
Sakıncası yoksa ne yazdırmıştın? :D

Yukarı Alt