Sag ve sol kolumun arkasına bırer tane dövme yaptırmayı dusunuyorum fikirlerinizi alayım yazı mı şekil mi nasıl bişi olsun. 8)

HurRicanEmJ demiş ki:
Sag ve sol kolumun arkasına bırer tane dövme yaptırmayı dusunuyorum fikirlerinizi alayım yazı mı şekil mi nasıl bişi olsun. 8)
her dövmenin bi hikayesi bi anlami olmali bence.. millet sorarsa bu dövmenin anlami ne diye hikayesini, neden yaptirdigini, belki kimin icin yaptirdigini anlatabilmelisin..

simdi biz sana fikir versek dövmenin bi anlami kalmaz..

ps: sadece göstermelik yaptirmak istiyorsan ona birsey diyemem..

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
daha ziyade büyük figürler kullanılsın belirgin olsun mercekle bakıp anlaşılacak birşey sakın yaptırma.

Takımı
Galatasaray
52spearın etiketinde yazan çince harfleri yazdır :P

yazı yazdırayım dıyorum ya life goes on sol koluma sag bilegıme de Slit Me yazdırıcam yada

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

B7B

rank8
Birinde görmüştüm 4 tane poker kartı As'ın Karo Maço felan dörtüde vardı altında Life is a Game yazıyordu çok hoşuma gitmişti onu yaptırabilirsin :lol:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
yazı pek tasvip etmiyorum okunmuyor çünki mürekkep akıyor sağlam birisine yaptırman lazım.

extraloob demiş ki:
yazı pek tasvip etmiyorum okunmuyor çünki mürekkep akıyor sağlam birisine yaptırman lazım.

didim de altınkumda saglam dövme yapan bi yer bılıyorum canlı boyalar kullanıyorlar bi kere sahte yaptırmıstım sımdı gerçegini yaptırıcam :j

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
zati önce hint kınasıyla yaptır takıl 10-15 gün tepkileri ölç ondan sonra aslına dönmelisin 8)

extraloob demiş ki:
zati önce hint kınasıyla yaptır takıl 10-15 gün tepkileri ölç ondan sonra aslına dönmelisin 8)

En doğrusuda bu simdi yaptırıp pişman olmakta var hele ki sağlam bir boya ise baya bir sıkıntı çekersin dostum

Yukarı Alt