Dosya Arkpa Plan Uygulama

Yapacaklarımız ;

1 = Deneme için bir klasor olusturunuz. Ben C:\ ye Kurdum Adını Ornek olarak koydum.

2 = Deneme için bir adet Resim Olusturunuz. JPEG Halinde ben tekrar C:\ ye Bir tane jpg Dosyası attım. Bu Sekilde ;

- Resim Silinmiş.

Burda EXTRALOOB yazısı deil ha resim :lol:

3 = Masaüstüne bir adet Not Defteri olusturunuz.

4 = ve içine sunları yazınız. ( C:\Extraloob.jpg ) yazan yer Resminizin Konumu. Sizin resminiz nerdeyse Onu yazınız.

Kod:
[{BE098140-A513-11D0-A3A4-00C04FD706EC}]
iconarea_image="C:\Extraloob.jpg"
iconarea_text=0x00000000
5 = Yaptıktan sonra resimdeki Gibi Not Defterini Kaydedin.

- Resim Silinmiş.

6 = Yaptıktan sonra masatunde desktop.ini diye bir ini dosyası olusacak onu kesip veya kopyalayıp Ornek olarak actıgınız dosyanın içine atınız.

7 = Attıktan sonra Başlat > Çalıştır > Attrib +s "C:\Extraloob" yazdıktan sonra tamam diyiniz. Tabi siz Resminizin adı ne ise Extraloob yazan yere kendi resminizin adını yazınız.

- Resim Silinmiş.

8 = Şimdi Ornek olarak actıgımız dosyaya tekrar giriyoruz ve oda ne :mrgreen: Klasorumuz resimli olmus :lol:

- Resim Silinmiş.

Bunu Çalıntılara karşı olarak yapabiliriz. Kopyaladıgınız desktop.ini dosyasını Sag tık gizli olarak uygularsak, birisi gelip bizden dosya caldıgında farkında olmadan Reklamımızı yapmıs olacak tabi Extraloob diye bir resim yaparsak ama baska pc ye dosyayı indirince işe yarıyormu bilmiyorum Rolling Eyes ^^ Herkeze Kolay gelsin bende yeni ogrendim ve paylasayım dedin.

extrabeer extrabeer extrabeer

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt