1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Dosya Gizleme Programı


 1. Statuss

  Statuss Bilgiliyim

  Kayıt:
  25 Haziran 2008
  Mesajlar:
  1.174
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  the wrong place

  Steganography ile gerçek dosyalarınızı başka bir dosya içerisinde gizleyebilir ve gönderebilirsiniz. Hassas bilgilerinizi sıradan bir resim içinde ya da başka bir dosya içinde gizleyebilirsiniz. Bu dosyanın içinde saklamış olduğunuz gizli mesajı normal dosyayı başkaları görse dahi anlamaz ve içindeki gizli bilgiden haberi dahi olamaz. Bu sayede şirket içi ya da herhangi bir yerden normal bir dosya transferi sayesinde gizli haberleşme yapabilirsiniz. Dosyalarınızı gizleyerek özel görüşmelerininzi güvenle yapabilirsiniz.

  Dosya gizleme programının kullanımı
  Programı açtığınızda sol tarafta bulunan "Hide/Gizle" bölümünden 1. adımda "Carrier/Taşıyıcı" dosyayı seçip (örnek, bir resim dosyası), 2. adımda mesajınızın olacağı konumdan "Add/Ekle" diyerek mesaj yazabilir ya da dosya ekleyebilirsiniz (sizin yollamak istediğiniz gerçek resim); 3. adımda ise "Password/Parola" kurup "Hide" butonuna basıp "Farklı Kaydet" diyerek kaydedebilirsiniz.

  Açmak için programı çalıştırıp "Unhide/Göster" bölümden dosyanızı seçip, parolanızı da girdikten sonra gizli mesaj ya da dosyanız belirir ve kaydedebilirsiniz...

  Steganography: an easy-to-use software to hide and encrypt your sensitive information within another file!

  Make your secrets invisible in just 3 quick steps!

  This steganography software enables you to hide and encrypt files within other files (carriers) such as picture or sound files. This allows you to encrypt sensitive information, while at the same time hiding it in a file that will not look suspicious, so nobody even knows that there is any encrypted information.

  Download
  http://rapidshare.com/files/27674201/Steganography_v1.8.1.rar
  Download
   
 2. erkan5252

  erkan5252 rank8

  Kayıt:
  31 Ocak 2009
  Mesajlar:
  30
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  süper ols