1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

"Dostluk eli uzatıyoruz!"


 1. addIcFb

  addIcFb Aileden

  Kayıt:
  22 Eylül 2007
  Mesajlar:
  5.215
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  öğrenci
  Şehir:
  Okul
  "Bursaspor ile bir sorunumuz yok. Suni gerilimlere prim vermiyor ve dostluk elimizi uzatıyoruz" diyen Beşiktaş Asbaşkanı Erdoğan, kendilerine gösterilecek misafirperverliğin çok daha fazlasını İstanbul'da göstereceklerini söyledi! İşte Erdoğan'ın açıklamaları!

  leventerdogan_2.jpg

  Best FM’den Özkan Öztürk’e konuşan Levent Erdoğan, öncelikle bu akşamki Trabzonspor maçına değinerek, "Maça yeterince hazırlandık. Buradan alacağımız 1 puanla bile kupada yolumuz açık olacaktır" dedi. Erdoğan, ligin uzun bir maraton olduğunu belirterek, “Şimdiden neticeleri konuşmak yanlış olur. Ancak kendimizi şampiyonluğa ve kupaya hedefledik bütün maçlarımıza bu inançla çıkıyoruz. Sanıyorum Beşiktaş bu sezon şampiyon olur” dedi.

  "KIŞKIRTMAYA GELMESİNLER"
  Bursaspor camiası ile aralarında bir sorun bulunmadığına da değinen Erdoğan, “Beşiktaş ile Bursaspor kulüpleri arasında yaratılmaya çalışılan suni düşmanlıktır. Biz bu olayı hiçbir zaman kabul etmiyoruz. Bu olaydan menfaati olan kişiler var. Onun dışında Bursaspor ve Bursalılar dost ve misafirperverdirler. Münevver, kültürlü kişilerden oluşmuş bir toplumdur. Böyle tabiri caizse kışkırtmalara gelmemeleri gerekiyor. Biz, Bursa kenti ve Bursaspor Kulübü Başkanı Sayın İbrahim Yazıcı da olmak üzere bizler dostluk ve beraberlikten yanayız. Biz Bursaspor’a dostluk elimizi uzatıyoruz. Bizlere orada gösterecekleri misafirperverliğin çok daha fazlasını İstanbul’da göstereceğimizden emin olmalarını istiyoruz” dedi.

  Sporun esas amacının dostluk olduğunu vurgulayan Erdoğan, “Mesela eski Yunan’da olimpiyatlar şehirler arasındaki savaş ve düşmanlığı ortadan kaldırmayı hedefleyen bir spor organizasyonudur. Bu bakımdan sporun dostluk ve kardeşlik aşılaması gerekir. Biz bu düşmanlıkları tamamen ortadan kaldırmayı hedefliyoruz çünkü spor o zaman gerçek gayesine vasıl olmuş olacaktır” dedi.

  Erdoğan, “Bunun için el birliği ile üstelik şu günlerde birlik, beraberlik, dostluk ve kardeşliğe ihtiyacımız olan dönemlerde suni sebeplerle düşmanlıklar ve gerginlikler yaratmaya gerek yok. Bu inançla Pazar günü yapılacak olan maçın bir dostluk maçı olacağını düşünüyoruz” dedi.