böyle seviniyosunuz da bunların hepsi sezon sonu patır patır gidecek onu da biliyosunuz değil mi ? :lol:

Arcadia demiş ki:
böyle seviniyosunuz da bunların hepsi sezon sonu patır patır gidecek onu da biliyosunuz değil mi ? :lol:
Kiralığın anlamını sadece bu yönden görüyorsan öyle tabi şunuda unutma bu kadar yıldızla UEFA Avrupa Ligi 2.Turdayız 8) :dance:

Puhahaha.Takımımıza hayırlı olsun.

Bu damı kiralık demeyin.İyi oynarlarsa 2 sinide alabiliyoruz bunuda bilin.

Sezon sonunda bunlar gidecek diyen arkadaşlar için ekstra bilgi:Öte yandan herkesin merakla beklediği "sezon sonu opsiyon hakkı" konusunda da iyi bir haber geldi. Sarı kırmızılı ekibin resmi açıklamda belirtmese de, sezon sonu opsiyon hakkını elinde bulundurduğu iddia edildi. :wink1:

PS GS Camiasını mükemmel bir yarı yıl bekliyor :buddha:

Arcadia demiş ki:
Satın alma opsiyonu var :!:
sezon sonu servet ve arda gidici gibi bunlardan toplam 20-25M euro para gelicek dos santos,caner,kewell ve Jo da kalabilir..

Sevindimde bu kadar forvet oyuncusu yeter de artar zaten.Bakalım Haldun Ustunel yarın gelecek mi Dos Santos'la beraber.Haldun Ustunelden bi ön libero transferi bekliyorum :P

DukeNukem demiş ki:
Sevindimde bu kadar forvet oyuncusu yeter de artar zaten.Bakalım Haldun Ustunel yarın gelecek mi Dos Santos'la beraber.Haldun Ustunelden bi ön libero transferi bekliyorum :P
lol bu kadar transfer yapıyosunuz bu sene Şampiyon olamaz veya UEFA'da düzgün birşey yapamazsanız bunların parası size girer :P

ImmorTaLGoD demiş ki:
DukeNukem demiş ki:
lol bu kadar transfer yapıyosunuz bu sene Şampiyon olamaz veya UEFA'da düzgün birşey yapamazsanız bunların parası size girer :P
Riva diye bi arazimiz var bizim.Geçen senelerde 400Milyon Euroya yabancı bi işadamı istedi fakat satılmadı diye biliyorum.Merak etmeyin Türkiye'de en son batabilecek klüp Galatasaray'dır.

DukeNukem demiş ki:
ImmorTaLGoD demiş ki:
DukeNukem demiş ki:
Riva diye bi arazimiz var bizim.Geçen senelerde 400Milyon Euroya yabancı bi işadamı istedi fakat satılmadı diye biliyorum.Merak etmeyin Türkiye'de en son batabilecek klüp Galatasaray'dır.
Ondan 2 Sene önce icralık duruma gelmiştiniz :lol:

Yukarı Alt