süper bir rehber bowcuya int yakışır hepsini açacaksın light, cold, fire en fazla cold çünkü full int de can az olur cold imbue de canavarı dondurabilme özelliğine sahip olduğundan size vurma da biraz gecikeceklerdir mesala ben 12 lvl da yeoha kesiyodum skilleri en son 5 e getirdim.sp şuan 400 baya var yani hem sp farm hem kasma süper oluyor cold'la iyi bir rehber her kesin ihtiyaç duyacağı bir rehber :detective: ....

tam yukarıda anlattıgın gibi bende ıkı tane car var mıllet varlıgını tartısırken ben yaptım bıle
biri 1ınt 1 str bov esit yanı şu an 88 lvl de 18900 hp 18900 mp var ustunde toplam +57 var son set hepsı ful mavı toplam 740k sp ıhtıyacı var 310k eksık bende tamamlamaya calısıyoz haa nukede atıyo ben memnunum etrafında adam bırakmıyo 23metre menzılle canavar vermıyo baskalarına bence en guzelı menzıl uzunlugu bu arada pro gıyıyor
ıkıncı carım ful ınt bov su an 66 lvl de aynen yukarıda anlatılmak ıstenen gıbı crıtle hıcbır alakası yok oda guzel krıt vuruslar yapıyo ben armor gıydırdım saglam olsun dıye hep gap 0 da gıttı sıkıllerı cok ezık oldugu halde vurusları guclu yuksek lvl lerde kasması zor oluyo hemen yatıyo gerci usdunde npc malı ıtemler sıkıller ezık ınt bırde normaldır diye dusunuyorum

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Denemek lazım aslında. Kafama yattı benim.
doruQue demiş ki:
şimdi birçok kişi cold statuslarının işlemeyecegini söyleyecekler...

iNANMAYIN !
Yalannn! Yalan söylüyorsunn!! :lol: Bu yazıyı görünce aklıma A.R.O.G. geldi :D

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
doruQue demiş ki:
bu çar nukeler ile pvp yapmayacak..
sadece bow skilleri ile vuracak..
int oldugu içn vuruşları yüksek olacak..
imbue cold oldugu içn rakipler statusa magruz kalacak..

bu çarn bi örneğini bir yabancı yapmış...
vuruşları bir STR bowdan yüksekti ancak light imbue idi
bnde ondan esinlenerek cold imbueli bow düşündüm..
o yüksek vuruşlara birde status eklendimi güzel olabilr..
kendim denemedim ama aklıma yattı...
tmm anladım oke ama bır sorum olacak bunları xbow a karsı yaparken o stall mı kuracak :lol:
tek skılle :!!&%&! :byes: tahtalı köye gidersin veya dagger veya warıor ve yıne veya wızard ...
digerlerı ıse saglam charlar oldugu ıcın yıne olursun tek caren nukerlerden tek yememek str ler zaten keser senı blader a hıc bulasma zaten gerıye ne kaldı Str nuker :P :mrgreen: :mrgreen:
ben bu buıldı bır ıfade ıle ıle gosterecegım :| :!!&%&!

tmm anladım oke ama bır sorum olacak bunları xbow a karsı yaparken o stall mı kuracak :lol:
tek skılle :!!&%&! :byes: tahtalı köye gidersin veya dagger veya warıor ve yıne veya wızard ...
digerlerı ıse saglam charlar oldugu ıcın yıne olursun tek caren nukerlerden tek yememek str ler zaten keser senı blader a hıc bulasma zaten gerıye ne kaldı Str nuker :P :mrgreen: :mrgreen:
ben bu buıldı bır ıfade ıle ıle gosterecegım :|
int oldugun için mag balance %100 üzeri olacak bu yüzden korkmaya luzum yok hiç bir spear int`in başka bir nukerden tek yedigini gören ?.!?

ayrıca sen intsin ve dagger warrior ve xbow seni zorlamıcaktır..cold 90 ve onlarda mag vuruşa karşı zayıftırlar..snow shiel bitene kadar işini bitirmelisin..

doruQue demiş ki:
ben bu buıldı bır ıfade ıle ıle gosterecegım :|
int oldugun için mag balance %100 üzeri olacak bu yüzden korkmaya luzum yok hiç bir spear int`in başka bir nukerden tek yedigini gören ?.!?
Doruk sen hiç wizard gördünmü lvlindeki inte tek atamadığını eğer gördüm dersen bu oyunu bırak :oldie:

Bu yapılandırmada en cok guvenilen skill snow dur .. + cok ii apılandırma eline saqlık .Snow bitene kadar kralsın ma bitince bi köşede snowun dolmasını bekle :D bu yapılandırma cok guzel oluyor 88 Lv farmsız bi car 90 FF glavie yi bile tanımıyor bu sekilde tabi snow la :wink1:

Yukarı Alt