arkadaşlar ben bıraktım diye bu kötü bir build demek değildir....

ben sadece light ile oynamak istedigim için bıraktım...

yoksa zehiri tutturdunuzmu ki bu %80 ihtimal...

çok yüksek dmgler vurup çok az dmg yiyeblrsnz fakat zehiri tutturmadan olmuor ^^

Doruk sende para yok sen tabi ki de light aç ^^
Forcede atıcağın 2 skill var elbet biri tutuyor sonrada strong bowu salladınmı pvp büyük bir ihtimal senindir.Light açığınıda blue basarak kapatabilirsin...

önemli olan zehiri yedirip vurulabildigi kadar fazla vurmaktr...

bir arkadaşım Fire yerine Light 90(imbue) gitti Hız ve Fıyma yüzünden fakat 2-3 k farkediyor fire eksikliği ile ve mag def. eksigi de cabası..

ama tabi force toplarını attıgında işler değişiyor :)

burak5941 demiş ki:
SÜPER YAPILANDIRMA KARDES BENDE BOLE BI YAPILANDIRMA YAPICAM
süpermi yapma kardeş sakın böyle bir yapılandırma bunu yerine str wizard açsan daha makbul geçer :headbang:

NighTwaLkeR demiş ki:
emegın ıcın teskkurler kardesım,sakın alınma ama cok sacma bır yapılandırma.. neden dersen lightsiz pure str char olmaz light bufflarıyla,passive skiliyle her buıldde olmazsa olmaz masterydir :thumbsup: kaldiki pure str bowman charmız (ghost walk özellıkle)lightsz olmaz :thumbsup: ghostwalk olmadan atı devıl bow ıse yaramaz ıse yaramayan skıllde pure str bowmanı kendı yapan skılldır :curtain:
arkadasım bak sımdı sen nasıl ghost walksız pure str car olmaz dıosan bnde ghostlakın 2.sı(adını bilmiyorum 72 de gelen ) o olmadan omaz bncede ana sen bu yapılandırmayı hıc gormedın galıba fire pac 90 lıght cold 60 yapılandırma nın sonowluyken 2 yıyo force bowdan saygılar

Server
Aspendos
Takımı
Galatasaray
Süper bende bu çardan kurmayı planlıyorum.Çok bilgi vericei teşekkürLer doruQue :wink1:

chinese karakterlerin en iyilerinden biri bow bence force nin debuff ları ile daha da iyi oluyor çünkü parry ratio yu blue ile kazanabiliriz fakat division decay ve weaken debuff u yemiş bir çara vurabileceğimiz dmg yi mag attack buff uyla vurabilecek chinese görmedim ghost wall a da gelirsek birisinden kaçmamıza gerek yok zaten pure str ciyiz 5k 6k dmg ye dayanamıcakmısın str olduğumuzdan phy def iyi garment ve mag def buff uylada defansımızda var ghost wall a gerek bile yok bence blade lere gelince debuff silici skill var division importent yada bleed tuttumu kullanırsın geçer bu yazdımlarım açıklayıcı olduğunu düşünüyom pvp kısmına gelirsek el çabukluğu ve pratik yapmak yeter diye düşünüyorum herkeze kolay gelsin

Yukarı Alt