evet arkadaşlar öncelikle selam...

kendi denediğim ve memnun kaldıgım bir buildi sizlerle paylaşmak istedim...

öncelikle çarımız tabikide FuLL STR olmalıdır....

kıyafet seçimi garment veya protectordur fakat ben garment öneririrm...

masteryler şöyle olacak...

90 Pacheon
90 Fire
90 Force
30 Cold

evet neden light yok ?? derseniz...

-Force passive den gelen mp ile snow shieldın %20 liği zor zamanalrda bizi kurtarabilr...
-light ın bize hızdan başka bir faydası yoktur...(olsa bile önemsenmeyecek kadar azdır)
-Force açıldımı 90 olmalı daha aşağısı işe yaramaz...
-bu yüzden geri kalan 30 ile defans diyorum ben
-hız sorunu drug of typhoon ile veya drug of wind ile giderilebilr....

ayrıca başka bir seçenek daha ben bu yolu yapıyorm...
89-90 daki farma kadar light açık kalacak..farmdan sora kapatıcam böylece drug of winde fazla para harcamamış olucam...

-------------------------

Gelelim skillLere... ^^

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

------------------------------------------------------

bu şekilde bir çar saglam itemleri oldugu taktirde yatırmadık çar bırakmaz ^^

tabi kullanmasını iyice pratik yaparak geliştirmelisiniz...pvp anında karşı tarafa zehir atmak vs.. şeyler soğuk kanlılık, oyun becerisi gibi şeyler ister...flaglarda vs. yerlerde bunun pratigini yapıp skillerinizi kısayol slotlara iyi yerleştirin...başka bir sorun olmaz...

hertürlü soruyu sorabilirsinz...... yorumlarınızı bekliyorum...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
emegın ıcın teskkurler kardesım,sakın alınma ama cok sacma bır yapılandırma.. neden dersen lightsiz pure str char olmaz light bufflarıyla,passive skiliyle her buıldde olmazsa olmaz masterydir :thumbsup: kaldiki pure str bowman charmız (ghost walk özellıkle)lightsz olmaz :thumbsup: ghostwalk olmadan atı devıl bow ıse yaramaz ıse yaramayan skıllde pure str bowmanı kendı yapan skılldır :curtain:

herkesin fikrine saygı duyarm... ben ghost walk kullanmıyorm..şuanlık hiçbir light buffu da yok..sadece drug of wind parası vermemek için light 40 lv duruyor..veee kendi lvlimde yatırmadıgım çar tanımıyorum.... aynı bu şekilde yapılanan bir çok player var..
örneğin Hercules te bildiginiz gibi kale _HeaveN_ de ve bu guildden aynı bu yapılandırmayı yapmış 90 lv bir bowcu var adı SkyFlame di sanırm..onunla muhabbet ettim..ayrıca birçok pvpsini izledim gayet saglam..önünde ne glavier nede blader durabiliyor...yatıramadıgı çarın sadece two hand oldugunu söyledi...
bende two handı fire wall ile çok kolay ezerek yatırıyorum...
ve başka bir şey kalmıyor...
inanın light str lere hızdan başka kaydadeğer bir + saglamaz...
eger force olmasaydı tabikide light ın ghost walk skill i kullanılabilrdi...

Ama... force zehirlerini attıktan sonra bırakın rakip kaçsın siz değiL :wink1:

Guzel anlatım olmuş. TEbrikler
ScREaM oF HaTE demiş ki:
emegın ıcın teskkurler kardesım,sakın alınma ama cok sacma bır yapılandırma.. neden dersen lightsiz pure str char olmaz light bufflarıyla,passive skiliyle her buıldde olmazsa olmaz masterydir :thumbsup: kaldiki pure str bowman charmız (ghost walk özellıkle)lightsz olmaz :thumbsup: ghostwalk olmadan atı devıl bow ıse yaramaz ıse yaramayan skıllde pure str bowmanı kendı yapan skılldır :curtain:
Doğru diyorsun, ancak division özellikli bir char'a da kolay kolay hayır denmez hani, böyle yapılandırmalar intcileri bitiriyor .
Bence...
Build+yapılandırmalar chardan chara değişiyor, dolayısıyla charlardaki eksiklikler boy gösteriyo; bundan yola çıkarak arkadaşlarımız böyle yollara başvurduğunu söyleyebiliriz. Zaten pwpden bladeye karşı koyan bi build yoktur sanırım.

Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
doruQue demiş ki:
herkesin fikrine saygı duyarm... ben ghost walk kullanmıyorm..şuanlık hiçbir light buffu da yok..sadece drug of wind parası vermemek için light 40 lv duruyor..veee kendi lvlimde yatırmadıgım çar tanımıyorum.... aynı bu şekilde yapılanan bir çok player var..
örneğin Hercules te bildiginiz gibi kale _HeaveN_ de ve bu guildden aynı bu yapılandırmayı yapmış 90 lv bir bowcu var adı SkyFlame di sanırm..onunla muhabbet ettim..ayrıca birçok pvpsini izledim gayet saglam..önünde ne glavier nede blader durabiliyor...yatıramadıgı çarın sadece two hand oldugunu söyledi...
bende two handı fire wall ile çok kolay ezerek yatırıyorum...
ve başka bir şey kalmıyor...
inanın light str lere hızdan başka kaydadeğer bir + saglamaz...
eger force olmasaydı tabikide light ın ghost walk skill i kullanılabilrdi...

Ama... force zehirlerini attıktan sonra bırakın rakip kaçsın siz değiL :wink1:

Durun ben geldim konuya :D

Şimdi Two handed ı Fire Wall a nasıl yatırdığını bana anlatırmısın kardeşim :lol: :mrgreen:

kardeşşş fire wall açtımmı knock-down veya stun olmuyor aslında hiçbir status işlemiyor...two hand magical attack olmadıgı için bu duvarı kıramıyor...ve dolayısıyla bana sadece normal vuruyor...sana yemin ederm 69 lvl iken 71 lvl two hand kestm elinde +5 wardı ^^ bende +3 varkenn...

Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
Güzel taktik fakat açıklasan çok iyi olur duyan da fire wall ı açıyorm damage i fire walla da kalıyor anlar xD ((ki ben ilk okuyunca öyle anladım)) yalnız atlanmaması gereken bir nokta division impotent reduce gibi hoş şeyler gelecek

ayrıca light ın hiçbir buffu gerekmez...verdigi mag attack bir işime yaramaz...speed açığı druglarla giderilir vee parry ratio açıgını ise butun itemlerime parry ratio basarsam o açığıda kapatmış olurm...

force zehirlerini karşı tarafa yedirdinizmi zaten önünüzde duracak çarın itemleri sunlu vs. olmalı çünkü impotent ve division zehirleri çok etkilidir araştırın derimm....

vee son olarak marsta GlamouR diye bir force bow war onun videolarınıda izleyip fikir edinebilirsinz.. w e g a m e . c o m (reklam yapmak istemiyorum) da force bow diye aratın GlamouR çıkar ve vurdugu dmg ler ile yedigi dmg leri görnce light gereklimi gereksizmi ozman karar verin...:wink1: bir glaviere 28k crt vurdugunu gördüm vee +7 glavierin ona 3 k crt vurdugunu gördüm...ayyrıcaa elinde +7 olan bir glavierin itemleride en az +4 veya 5 olmalı değilmi :wink1:

aslında kardeş bu wallında hp si var onuda atlamamak gerek... bu wall hp si şöyle çalışıyor..mesela onun içindeyken bir wizard size isterse 500k vursun işlemiyor tabi duvar kırılıyor ve 2 . skill işliyor..tabi 2. skilli vurmaya şansı olrsa ^^ maxlandıgında sanırm duvarın mag hpsi 15k civarıdır... dediğim gibi bu duvar sadece mag attack ile kırılıyor....vee bunun phy olanıda buz skillerinde mevcuttur ^^
crystall wall diye geçer..

virtuez demiş ki:
Guzel anlatım olmuş. TEbrikler
öncelikle yorumun için teşekkürler...

virtuez demiş ki:
Doğru diyorsun, ancak division özellikli bir char'a da kolay kolay hayır denmez hani, böyle yapılandırmalar intcileri bitiriyor .
Bence...
Build+yapılandırmalar chardan chara değişiyor, dolayısıyla charlardaki eksiklikler boy gösteriyo; bundan yola çıkarak arkadaşlarımız böyle yollara başvurduğunu söyleyebiliriz. Zaten pwpden bladeye karşı koyan bi build yoktur sanırım.
böyle yapılandırmalar intçileri değil alayını bitiriyor ^^ ne glavie ne blade nede bir başkası çok çok çok saglam olmalı bir force bow yenebilmesi için...

en zorlayan blade olablr fakat onuda yeniyorlar force ile merak etmeyn...

doruQue demiş ki:
ayrıca light ın hiçbir buffu gerekmez...verdigi mag attack bir işime yaramaz...speed açığı druglarla giderilir vee parry ratio açıgını ise butun itemlerime parry ratio basarsam o açığıda kapatmış olurm...

force zehirlerini karşı tarafa yedirdinizmi zaten önünüzde duracak çarın itemleri sunlu vs. olmalı çünkü impotent ve division zehirleri çok etkilidir araştırın derimm....

vee son olarak marsta GlamouR diye bir force bow war onun videolarınıda izleyip fikir edinebilirsinz.. w e g a m e . c o m (reklam yapmak istemiyorum) da force bow diye aratın GlamouR çıkar ve vurdugu dmg ler ile yedigi dmg leri görnce light gereklimi gereksizmi ozman karar verin...:wink1: bir glaviere 28k crt vurdugunu gördüm vee +7 glavierin ona 3 k crt vurdugunu gördüm...ayyrıcaa elinde +7 olan bir glavierin itemleride en az +4 veya 5 olmalı değilmi :wink1:
mag. atack str charlarında atacklarını artırıyor :wink1: bende işe yaramaz diye biliyordum ama artırdığını öğrendim bi abimden.. :curtain: ligh.full açılmalı ama tabi forcedeki zehirler bunu kamufle eder artık sizin tercihinize kalmış :santa:

hercules te skyflame le pwp yaptım ve yıktım nasıl mı
eger zehirleri tutmazsa tırt defans yok zaten parry de çok yiyor pwp 1 dk alıyo ama kazanan ben oluyorum eger zehirler tuttu o zmn ne yapıcaz kaçak bow :D
her zmn işe yarar lıght skıllı sızı bir anda bow menzilinde çıkarır (tabi bide snow shieldi bu araya saklarsananız çok işe yarıyor) siz o anda 5li combo yaparsınız adam biraz daha uzaklaşır sonra Strong bow craft stun yerse bitti yoksa kaçak bowa dewam zehir bitince Direk saldırı yeahhhhhhhhhhh

zehirlerin tutmamasına güvenirsen ohoo ^^
ama nedemiş gülşenn ? ya tutarsa ? :twisted:

ha birde bowdan kaçış yoktur..tabiki sende bowsan ^^

bir bowcuya 5 li combo atmaya gerek yok bence ^^ ama yapılan bir skilli bozdugu için tam strong attıgı sırada o skilini keserseniz işe yarayabilr..

ben birzmanlar light ile kaça kaça bi two-hand warrioru yendim adam küfür bastı gitti..
sora bnde fire wallı buldum ^^

--------------------------------

ama beyler hll olsn beni force tan soğutmayı başardınız ^^

yol yakınken force skillerini silip cold 70 light 50 yapmayı düşünüyorum...
light 50 de fıyma 7 LV oluor koşma %53 not edeyimde ^^

sizce iyimi yoksa daha değişik birşeylermi yapmalıyım...

kardeş PwP bir sanattır Skyflame iyi bilir ama bende iyi bilirim Allah için burda bi topic açtım bow charlarla ilgili bi oku orda tüm deneyimim war

Apt

rank8
peki bu forcedeki zehiri önleyici bir blue varmı.Yada pill lerle silinebiliyomu?

Yukarı Alt