belirsizzzzz

Aileden

Bilgi ;

Aniden masaüstüne atıp ? ? ? hatası vermesi veya ekranınızın aniden donması genelde sro_client in görev yöneticisindeki önceliğinin sürekli değişmesinden kaynaklanıyor.

Yani sabit bir şekilde kalmıyor bazen düşük oluyor bazen yüksek bu da ekran donmaları ? ? ? hatası ve masaüstüne atma sorunlarına neden oluyor

Bu program sayesinde sro_clientin önceliğini sabitleyip bu sorunların üstesinden gelebilirsiniz.

Kullanımı

Programı kurun sizden pc nin yeniden başlatılmasını isteyecek pc nizi yeniden başlatın

Oyuna girin Ctrl+Alt+Del tuşları ile görev yöneticisini açın

İşlemler sekmesine tıklayın

Ordan sro_clientin üzerine sağ tıklayın ve Öncelik Ata sekmesine gelin en altta bulunan Save Priority veya Önceliği Kaydet seçeneğini seçin.

Not : Programı deneme şansım olmadı çünkü bu tür sorunlar yaşamadım hiç.Aldığım yerde birçok kişi işe yaradığını söylemiş umarım sizde de işe yarar.

Programı İndir...!

Tarama Sonuçları

Tıkla...!

sayın moderatörüm benim bilgisayarda sürekli sehirde ??? ??? bu hatayı veriyor buna bi turlu cozum bulamadım nvida.com dan filan yenı sürümü yukleyin filan dediler ama nafile gene atıyor silkroadın kendş sitesinde var onuda denedim gene nafile bana boyle adam gibi işe yarıcak bi cozum bulsan cok memnun olurum

senden cvp. bekliyorum umarım yardımcı olursun yada verdiğin bu prg. işimi gorürmü bilgilendirirsen sevinirim benim pc sadece şehirde hata veriyor baskada kesinlikle hata vermiyor

ya benim sorunum ??????? hatası değil ya !!! bottayken hiç bir hata vereden masaüstüne atıyor. buna çözüm istiyorum !! :?

LoRD_KaHTaLi demiş ki:
sayın moderatörüm benim bilgisayarda sürekli sehirde ??? ??? bu hatayı veriyor buna bi turlu cozum bulamadım nvida.com dan filan yenı sürümü yukleyin filan dediler ama nafile gene atıyor silkroadın kendş sitesinde var onuda denedim gene nafile bana boyle adam gibi işe yarıcak bi cozum bulsan cok memnun olurum
bende de bu sorun vardı botun ayarlarından hızlı döngüyü kapattım oldu.Daha yavaş kasıyor ama en azından başında ben yokken içim rahat oluyodu.Sende dene belki işe yarar.

bende vista kurulu ya actım simdi ben kurdum ress attım sonra oraya girdigimde zaten save probitlymidir nedir o işaretliydi bölemi kalcak yoksa işaretimi kaldırcaz

BlaCk_StEnGhT demiş ki:
bende vista kurulu ya actım simdi ben kurdum ress attım sonra oraya girdigimde zaten save probitlymidir nedir o işaretliydi bölemi kalcak yoksa işaretimi kaldırcaz
İşaretli kalıcak ?!!!!!!!

Yukarı Alt