Kayıt
10 Nisan 2007
Mesajlar
7.172
Beğeniler
0
Şehir
Paralel evren


Toshiba'dan Yeni Tablet Pc "Portege M780 Multi Touch"

Toshiba Bilgisayar Sistemleri, Tablet bilgisayar gamını genişletmeye devam ediyor. Yeni Portégé M780 Multi Touch Kontrol özelliği ve döndürülebilir ekranı sayesinde performans ve taşınabilirlik dengesinde tasarlanmıştır. 12.1 inç geniş ekranı 1280x800 piksel çözünürlükte ve sadece 2 kg ağırlığındadır. Klavyesi ile bir dizüstü bilgisayar gibi çalışırken, aynı zamanda tablet bilgisayar gibi elle yazılan notları ve çizilen grafikleri kayıt edebilir. Toshiba Portégé M780 Multi Touch yeni nesil Intel Core i3, i5 işlemcilere sahip ve sistem belleği 8 GB'a kadar genişleyebiliyor. Opsiyonel SSD seçenekli üründe standart olarak 2.5 inç boyutlu sabit disk bulunuyor ve Windows 7 Professional işletim sistemine sahip. Ayrıca şok dayanıklı bir kasa ile korunan Portégé M780’de, herhangi bir kaza durumunda veri kaybını önlemek için, 3D hız ölçer bulunuyor.

ÇOK YÖNLÜ KUSURSUZ PERFORMANS

Daha fazla dayanıklılık ve iş esnekliği arayanlar için Portégé M780; olağanüstü kalite, performans ve kullanım kolaylığı sunarak masaüstü sistemlerin yerini alan dinamik bir çözümdür. Döndür-yaz ya da döndür- tuşla işlevi sayesinde, tablet kalemiyle doğrudan belgeler üzerinde notlar alabilir, özelleştirilmiş formları kullanarak hızla veri girebilir ve döndürülebilir ekranda anında fikirlerinizi paylaşabilirsiniz. Hepsinden de ötesi sağlam tasarımı, çok yönlülük için güçten ödün vermeyeceğiniz anlamına gelir.

ÇOK YÖNLÜ EKRAN

Döndür-yaz ya da döndür-tuşla işlevi sayesinde tam esnekliğin keyfini sürün. 12,1” WXGA LED arka ışıklandırmalı Yüksek Parlaklıktaki yansıma önleyici ekran, ister kapalı ister açık mekan olsun, her türlü ışıklandırma şartlarında geniş bir görüş açısı sunar. Dokunmatik yüzey işlevi sayesinde, tablet kalemini ya da tuş takımını kullanmadan kolaylıkla ekran üzerinde el yazısı yazma veya menü üzerinde gezinme özelliğinden faydalanabilirsiniz.
ÜSTÜN MOBİL TEKNOLOJİ

Yalnızca 2,0 kg ağırlığındaki M780, iş için en iyi mobil teknolojiler ile donatılmıştır. Slim SelectBay DVD SuperMulti sürücü de ağırlığın azaltılmasına katkıda bulunmuştur. Aynı zamanda optik sürücü yerine opsiyonel olarak 2. HDD veya 2. Batarya takarak kullanışlılığı artırmak mümkündür. Intel® Core i® serisi İşlemciler aynı zamanda enerji tasarrufu sağlayan, güçlü bir performans sunar. Portégé M780, siz hareket halindeyken BT departmanınızın dizüstü bilgisayarınıza uzaktan bakım uygulamasına ve bilgisayarı güncelleştirmesine olanak tanıyan Intel® AMT 6.0 özelliğine de sahiptir.SÜREKLİ DAYANIKLILIK

3D hız ölçerli HDD koruması, 100 ml'ye kadar sıvı sızdırmaz klavye* ve dört farklı yönde 100 cm yükseklikten düşme testini geçmiş kasa da dahil olmak üzere geliştirilmiş sistem bileşenleri dizüstü bilgisayarınızı hasara karşı korur.GENİŞLETİLMİŞ BAĞLANTI

Gigabit Ethernet LAN, en son Kablosuz LAN ve Bluetooth® 2.1 teknolojilerini içerir. Toshiba ConfigFree™ ve dahili Farklı Anten Seçenekleri de daha hızlı ve güvenilir bağlantıları destekler.

ENERJİ VERİMLİLİĞİ VE EASYGUARD

Toshiba, enerji yönetimi konusunda yeni bir dönüm noktasındadır. Dizüstü bilgisayar Energy Star 5.0 etiketlidir ve etkinleştirilmiş enerji tasarrufu ayarlarıyla birlikte sunulur. Eco Yardımcı Programı, çalışmalarınız sırasında anında güç tüketimini azaltmanıza olanak tanır. Toshiba EasyGuard ile birlikte tam donanımlı olarak gelen Portégé M780; gelişmiş Güvenlik, Koruma, Bağlantı ve Yönetilebilirlik özellikleri sunar.
 
Yukarı Alt