Merhaba arkadaşlar uzun bi yolculugun arkasından gene sizlerleyim 5 aylık bir istanbul yolculugundan sagsalım geldım aranıza bunu paylasmamın sebebi içimden geldi bende bilmiyorum :) anladım ki extraloobsuz hayat premiumsuz chara benziyormuş :=) ... SİZLERİ SEVİİYORUM:...

SaygıLarımLa exL member BiLqiN
oLd Nick : MeGE

PS : okan abi ben MeGe isimli üyeligimin sifresini unuttum bana bi yardımcı olabilir misin ?

Hoşgeldinn

Ps: Bence Konunun Adı Olmamış Bundan Önceki Döndüm Konusu İle Bayağı Dalga Geçilmişti

(bknz:çok döndün)
(bknz:extraloob üyelerinin kendini yazar sanması)

tşk uyarın için sağol ama kimse umrumda degildir benim :wink1: buyuklerimi dikkate alırım kucuklerimi omzuma alırım benım kadar degerı bıle olmayanı .... bLe aLmam :) beni iyi bilirler

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hoşgeldin sefalar getirdin kuzum, mege üyeliğinin şifresini mail adresine tekrar isteyebilirsin otomatik gelir zati :muck:

tşkler hepinize.. okan abi uyelıgımın msnı yanlış diyor :( moderatorlugum gitti gidiyor.com :(

gittiyse canımız sagolsun :=) tekrar sizlerleyim yaa... :)
Ps : JawBreaker hayırlı olsun kardeşim site asistanlıgın umarım en guzel şekilde kullanırsın..

BİZ bizlere yakışanı yapıyoruz. buna eminim exTRaloobunda farkı bu sanırım... herkes en adil şekilde yargılanıyor..

Yukarı Alt