Domuz Gribi Aşısı Olacak mısınız ?

• Evet

Votes: 21 20,2%
  • Hayır

Votes: 83 79,8%

• Total voters
    104
Toxicated demiş ki:
extraloob demiş ki:
Evet olacağım grip aşısıda oldum 17 TL verip vaxigrip yaptırdım şimdi bir de bunu yaptıralım bakalım ne olacak ki, aşılanmak en büyük ve en etkili korunma yöntemidir.
Okan abi kullandırtma şunlara kendini deney olarak .. Ben şahsen olmayacam ..

böyle birşey yok okullarda çocuklara vuracaklarmış neymiş hastalık olmasın diye .. Söylüyorum burda olupta gören kimse o aşıyı olmasın .. hem sağlıklı değil (Sizler fare değilsiniz üzerinizde denensin) hemde o aşıyı vuracaklar size etrafta olmayan domuz gribi size bulaşmayacak doğal olarak diyecekler ki aa bakın aşı işe yaradı herkes gelsin olsun aşı işe yarıyor falan sakın kanmayın böyle şeylere ..

Aşı nedir ?

aşıyı vurunca az miktarda domuz gribini insan vücuduna enjekte ediyorlar ki vücut o hastalığı yenmeyi öğrensin normal hasta olunca iyileşebilsin .. Ama bu süre zarfında evde 2-3 gün yatıyorsunuz hasta oldugunuz için doğal olarak ..

Kesinlikle aşı falan olmayın derim hepsinin amacı ticari ve unutmayın Türkler deneylerde kullanılan fareler değildir, bende okula giden 2 kardeşim var aşı falan vurdurtmayacam hiçbişey de olmayacak ..

Tabiki hayır.. Aşıyı gönderen ülkenin bilim adamları aşı dağıtımı durdurulsun diye dava açarken benim aşı olmamı benim devletim bekliyor öylemi ... :byes: :coffee:

Türk İç Hastalıkları Uzmanlık Derneği (TİHUD) Genel Sekreteri Prof. Dr. Serhat Ünal, dünya genelinde mevsimsel gribin her yıl yaklaşık 20-40 milyon kişiyi etkilediğini, 250-300 bin kişinin yaşamını yitirmesine yol açtığını belirtti. ( Kaynak İnternetHaber)

Haber: Domuz Gribinden Ölenlerin Sayısı 167

Dünya Sağlık Örgütü (Dsö), Domuz Gribinden Ölenlerin Sayısının 167'ye Yükseldiğini Bildirdi. ( Kaynak Haberler )

domuz gribi diye bişey yoktur adınında bukadar uzun medyada kalmasıda şaşırtıcı gripten ölenlerin sayısına bakın bide domuz gribinden ölenlere bakın...

doktor bir akrabam ile konustum.isveç üretmiş bu aşıyı ve ülkemiz 300trilyon verip tüm stoklarını almış.aşı normal grip aşısı gibi üretiliyormuş fakat içine sadece normal grip değil domuz gribinin virüsü konuluyormuş.yani kobay olayı yok kesinlikle olunması gereken bir aşı^^

Platiny demiş ki:
doktor bir akrabam ile konustum.isveç üretmiş bu aşıyı ve ülkemiz 300trilyon verip tüm stoklarını almış.aşı normal grip aşısı gibi üretiliyormuş fakat içine sadece normal grip değil domuz gribinin virüsü konuluyormuş.yani kobay olayı yok kesinlikle olunması gereken bir aşı^^
Mantıklı

os1

olduser
Platiny demiş ki:
+1905

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Toxicated demiş ki:
extraloob demiş ki:
Evet olacağım grip aşısıda oldum 17 TL verip vaxigrip yaptırdım şimdi bir de bunu yaptıralım bakalım ne olacak ki, aşılanmak en büyük ve en etkili korunma yöntemidir.
Okan abi kullandırtma şunlara kendini deney olarak .. Ben şahsen olmayacam ..

böyle birşey yok okullarda çocuklara vuracaklarmış neymiş hastalık olmasın diye .. Söylüyorum burda olupta gören kimse o aşıyı olmasın .. hem sağlıklı değil (Sizler fare değilsiniz üzerinizde denensin) hemde o aşıyı vuracaklar size etrafta olmayan domuz gribi size bulaşmayacak doğal olarak diyecekler ki aa bakın aşı işe yaradı herkes gelsin olsun aşı işe yarıyor falan sakın kanmayın böyle şeylere ..

Aşı nedir ?

aşıyı vurunca az miktarda domuz gribini insan vücuduna enjekte ediyorlar ki vücut o hastalığı yenmeyi öğrensin normal hasta olunca iyileşebilsin .. Ama bu süre zarfında evde 2-3 gün yatıyorsunuz hasta oldugunuz için doğal olarak ..

Kesinlikle aşı falan olmayın derim hepsinin amacı ticari ve unutmayın Türkler deneylerde kullanılan fareler değildir, bende okula giden 2 kardeşim var aşı falan vurdurtmayacam hiçbişey de olmayacak ..
Etrafta olmayan bir virüs mü ? Etrafta yok ondan Ankara'da domuz gribine rastlanıldı. Ondan şu anda herkes kırmızı alarmda :sfff:
Platiny demiş ki:
:beer:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
3-5 kişide bulundu onlarda ne kadar tehlike yayar veya ne gibi olumsuz etkisi olur belirsiz ..

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Toxicated demiş ki:
3-5 kişide bulundu onlarda ne kadar tehlike yayar veya ne gibi olumsuz etkisi olur belirsiz ..
3-5 kişiyi geç 1 kişide bulunması bile çok tehlikeli. Çünkü tokalaşma ile bile bulaşıyor bu hastalık ve bizim milletimizi bilirsin bir yere girdiğinde selamlaşmak için tokalaşır. Durum sandığımızdan daha ciddi aslında^^

Yukarı Alt